Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Klikni na atačment, otvoriće se privju a onda odatle može DL

 

TT

Hvala Tale, nisam uspela. Imam srpski gmail i nisam našla te opcije. Iščačkaću već nekako.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam problem ljudi. Na laptopu Asus X55a mi se desilo da mi je tastatura poludela. Stalno ukucava crtice ---------------- (ovako izgleda otprilike) i to uopste ne moze da se kontrolise. Prvi put  mi se to desilo pre nekih godinu dana, i odjednom je iscezlo, a sad mi se ponovo pojavilo. Kako to da otklonim?

Link to comment

Moram da ponudim glup jedan odgovor. Da nije nešto fizički, da se nije zaglavilo dugme, ili da nisi prosuo kakvu tečnost pa pravi spoj?

Ja sam morao na aceru da mijenjam tastaturu kad sam prosuo nešto, stalno pravio spojeve i ispisivao znakove sam od sebe.  

Link to comment

Moram da ponudim glup jedan odgovor. Da nije nešto fizički, da se nije zaglavilo dugme, ili da nisi prosuo kakvu tečnost pa pravi spoj?

Ja sam morao na aceru da mijenjam tastaturu kad sam prosuo nešto, stalno pravio spojeve i ispisivao znakove sam od sebe.  

Kod mene od kad sam prvi put čistio tastaturu nešto se zalepilo i samo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, zareze lupa....

 

Negde pravi spoj, pa to ti je. Interesantan je ovaj sajt - može da pomogne ako nađeš gde tačno se dešava spoj, otvoriš i očistiš na tom mestu. Više je vezan za ghosting i tastature za "gaming".

 

Doduše, meni nije čišćenje pomoglo 100%. I dalje mi često tastatura pravi spoj sama od sebe.

Link to comment

Moram da ponudim glup jedan odgovor. Da nije nešto fizički, da se nije zaglavilo dugme, ili da nisi prosuo kakvu tečnost pa pravi spoj?

Ja sam morao na aceru da mijenjam tastaturu kad sam prosuo nešto, stalno pravio spojeve i ispisivao znakove sam od sebe.  

Pa jesam jednom, ali to je bilo davno. Voda ili tako nesto, sto je najgore, ne znam ni gde je tacno to dugme jer je srpska tastatura.

 

Kod mene od kad sam prvi put čistio tastaturu nešto se zalepilo i samo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, zareze lupa....

 

Negde pravi spoj, pa to ti je. Interesantan je ovaj sajt - može da pomogne ako nađeš gde tačno se dešava spoj, otvoriš i očistiš na tom mestu. Više je vezan za ghosting i tastature za "gaming".

 

Doduše, meni nije čišćenje pomoglo 100%. I dalje mi često tastatura pravi spoj sama od sebe.

E, tako je i kod mene samo sto su crtice u pitanju, ne moze da se kuca nista. Samo da provalim dugme, i probacu da ocistim, nadam se da nije neki problem slozene prirode. 

Link to comment

Potrebna pomoć onih koji barataju Outlook-om.

Tetka na starom kompu ima XP i njegov Outlook. Skoro je kupila laptop na kome je instalirana osmica i ima Outlook 2013.

I sad se javlja problem. Kad pristupi mejlu preko novog OL prikaže joj sve nove primljene mejlove i sve fercera ok. Međutim kada se loguje preko starog OL sa XP-a on primi sve mejlove koje je i onaj novi OL primio i sa novog OL nestanu svi mejlovi iz Inbox-a. U čemu je caka?

Link to comment

Pogledaj da li su oba incoming naloga konfigurisani kao IMAP ili kao POP3, i ako su kao POP3, da li su konfigurisani da ostavljaju mejlove na serveru (tj. skidaju svaki svoju kopiju) ili ne.

 

U principu, bilo bi najbolje da su oba konfigurisani kao IMAP. Onda se mejlovi gledaju direktno na serveru kao fajlovi u folderima i oba vide isto.

Link to comment

Imam mali problem u Wordu. 

 

Kada unesem link, na primer http://www.danas.rs/danasrs/naslovna.1.html, automatski se prebacuje u format: 

 

{ HYPERLINK "http://www.danas.rs/danasrs/naslovna.1.html"  }

 

Osim što je ružno, pri takvom formatu nemam mogućnost da klikom na link odem na sajt. 

 

Pritom, kada štampam dokument sa takvim tekstom pojavljuje se željeni, uobičajeni format. Takođe je sve u redu kada dokument sačuvam i pošaljem drugim ljudima. 

 

Kapiram da je vrlo jednostavno da ovo ispravim, ali ne provaljujem kako da to uradim.

Link to comment

Kad se radi dokument u Wordu (bilo koja verzija), da li ima negde da ostaje podatak sa kog računara se radilo i ako ima da li postoji mogućnost da se to skloni sa postojećeg dokumenta i eventualno za ubuduće (ako je to negde čekirano) gde se može naći na kompu?

Link to comment

Kad se radi dokument u Wordu (bilo koja verzija), da li ima negde da ostaje podatak sa kog računara se radilo i ako ima da li postoji mogućnost da se to skloni sa postojećeg dokumenta i eventualno za ubuduće (ako je to negde čekirano) gde se može naći na kompu?

Desni klik na dokument, pa nadjes tabulator DETAILS pa u dnu imas opciju REMOVE PROPERTIES AND PERSONAL INFORMATION... tu izmenis sta ti treba...  i tako za svaki dokument posebno. Da li moze da se izmeni odjednom, ne znam, verovatno moze!

 

Tako je u OFFICE 2007, za druge verzije ne znam

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...