Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nod32 jako često nije najbolje rešenje za trojance. Ili instaliraj nešto drugo (Avira, KAV, itd, imaju full trial) ili ga dopuni nekim od pomenutih. :)

Link to comment

Može li neko da postavi tutorijal za HJSplit?Nešto sam pokušavao da neke .rar- ove otvorim preko njega ali mi baš i nije išlo.

Link to comment

Koliko se sećam, nema tu nikakvog tutorijala, jednostavno mu označiš arhivu koju treba raspakovati i to je sve. Gde kod tebe zapne?

Link to comment
Bežični internet nema nikakve veze sa e-mail adresama niti sa forumima. Bežični internet znači da ti unutar kuće imaš wireless mrežu, a internet i dalje do tvoje gajbe, tj. do tvog wireless access pointa dolazi žicom.
Jel ti ovo ozbiljno?
Link to comment
Mozda pokusava da otvori .rar fajlove sa HJsplitom? to ne bi trebalo da moze, ne?*.part1 umesto *.001
Ako ima rar fajlove, onda neka ih otvori sa rar-om, ni ne treba mu HJSplit. :)
Link to comment
Ako ima rar fajlove, onda neka ih otvori sa rar-om, ni ne treba mu HJSplit. :)
Neki rarovi ne mogu da se otvore WinRarom vec pomocu HJSplita i to se i savetuje u pojedinim slucajevima.Moje pitanje je: koji je redosled poteza? Da li se prvo Split-uje pa onda Join- uje ili kako?(inace, tacno je *rar.1 prelazi u HJSplitu u *rar.001, *rar.002... i onda ne znam sta cu s njima)
Link to comment

Ako hoces da spojis fajlove, ides na Join > Input File > selektujes fajl sa ekstenzijom .001 i dalje ide automatski. Naravno, potrudi se da ti i ostali delovi budu u istom folderu, bas kao sto pise na ovom skrinshotu.20080706232129uk0.jpg

Link to comment

ne radi skajp.ulogujem se, tu je 10-ak sekundi i nestane.probala nekoliko puta - isto.unistalirala i ponovo instalirala - isto.???

Link to comment
ne radi skajp.ulogujem se, tu je 10-ak sekundi i nestane.probala nekoliko puta - isto.unistalirala i ponovo instalirala - isto.???
koja verzija?
Link to comment

kad sam vec tu, da li neko zna program koji bi konvertovao nokia sms message fajlove [.vmg?] u obican txt fajl. Moze za meka, moze za win.upravo skidam preko 5000 sms-ova iz inboxa, i bili bi mi pregledniji u text formatu, nego da dizem parallels/nokia pc suite.edit: nadjoh nesto, valjda ce da radi, a mozda i drugima posluzi:

ABC Amber Nokia Converter is a useful tool that converts your VMG files to many document formats (PDF, MS Word, HTML, RTF, TXT and others). All you have to do is select the messages to convert, choose the desired document format and click a button to save the message(s) in the new format. You can choose to convert and export single messages, or multiple, combining them all into a single file.The software supports a run from command line, more than 50 languages.
http://www.processtext.com/abcnokia.html Edited by jms_uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...