Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nisu iste.

 

320_1273081646_f6keyboard-laptop-keys.gi

 

vs

 

New-For-Fujitsu-Siemens-Amilo-Pi2550-Pi2

 

 

 

EDIT:

 

Pogledaj po kupujem prodajem, možda ima nešto za ok cenu. Ili Ebay, drugar tamo cesto nalazi ok stvari.

Glede HDD sada sam gledao i iznenadio se neprijatno cenama. Nov nema ispod 5.5-6k, ali polovno je bas nepreporucljivo za takvu robu.

Edited by Vapad
Link to comment

Nisu iste.

 

E jebiga.

 

Edit: pazi, dobro je (po mene) što nisu iste: krenem da ga tražim po kući, da vidim jel' tastatura kao ova sa slike, i ne mogu da ga nađem.

Kaže žena: ih, otkad sam ja to bacila :isuse:

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Sad sam video i na netu da ne bi trebalo da bude problem al ne odgovara dzek  :isuse:

 

Hvala puno.

 

Igram se sa ovim cudom al nikako da ga nateram da radi

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=84&page=438&do=findComment&comment=3247554

 

Daje znake zivota al nikako da potvrdim da senzor radi. U uputstvu kazu da to moze da bude do slabe baterije a bateriju sam uzeo kod kineza a sa njima nikad ne znas.

Link to comment

Hvala. Na kraju ce me iznervirati prokletinja pa cu otvoriti senzor da vidim da nije nesto ocigledno zasto ne radi. Ovako od oka trebalo bi da je sve ok. Mozda ja ne umem da ga podesim.

Link to comment

Nisam se dugo logovao na facebook i danas se ulogujem i saceka me poruka da je neko iz Amerike pokusao da udje na moj nalog koristeci moju sifru pre manje od mesec dana. Povratio sam nalog, ali mi nije jasno kako je to moguce jer nikome zivom nisam rekao za sifru, niti sam je ostavljao na internetu. Nisam se logovao na FB vise od pola godine. Da li se jos nekome desilo nesto slicno?

Edited by IndridCold
Link to comment

Lako moguce. Ako nagazis na neki stealer sve tvoje sifre stignu nekome. Ako ti je jedna kompromitovana po svoj prilici su i ostale.

 

Dobar av softver bi trebalo da stiti od takvih stvari al lopovi stalno prave nove pa je to igra macke i misa.

Edited by katamaran
Link to comment

Javio mi se zanimljiv (meni laiku :D ) problem kod instalacije Windowsa 7 (clean instalacije, znaci na nov racunar, prazan). Kad signem do onog dela kad treba da se odredi na koju particiju ce da se instalira, taj dialog box (ili kako se vec zove onaj beli pravougaonik) bude prazan i kaze mi da je potrebno instalirati drajver za mass storage. Imam disk sa drajverima koji ide uz kuciste, tj. uz hardver, na kom su drajveri za LAN, usb 3.0 itsl. npr, ali ne znam da li je tu to sto mi treba, a svakako ne znam koji je tacno drajver koji treba da instaliram. 

 

Help? Tnx!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...