Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

da, da. tačno 10 minuta kao da je podešen na toliko. gledanje filma mi sada izgleda kao atletski trening. doduše, prebacujem sad filmove na externi pa uštek u tv zbog ovoga

Link to comment

Vidi u control panelu da nemaš neku aplikaciju koja je preuzela ulogu power kontrole.

Prođi kroz meni monitora pa vidi ima li tamo nekih poešavanja. Zna da bude na glupim mestima.

Link to comment

e ovo bih uradio kad bih znao kako :(

Aj prvo monitor. Ima dugme menu pa prođi kroz njega i vidi osim podešavanja slike ima li nešto za power, sleep i sl.

 

Drugi korak, odeš u kontrol panel i pogledaj ima li nekih aplikacija (bično od proizvođača pc-a) tipa Lenovo power manager ili HP Power Manager Utility Software tako nešto.

Ovo pod uslovom da si proverio Windows power options i da je tamo sve ok.

Link to comment

glupo je al' proveri šta ti je podešeno za skrinsejver, možda tamo nešto brljavi

ovo će tebe zanimati :D

 

fudbal je pojebao stvar. instalirao sam PES 2016 i sa njim mi je u komp došao fajl SysHex.exe. zavukao se u start up i učinio da se komp loše ponaša.

 

ne skidaj ovu fucu:

Pro Evolution Soccer (PES) 2016 Full PC Game Cracked By ReBak- TESTED 100%

Edited by maheem
Link to comment

zna li neko gde mogu da skinem navigaciju iGO primo 2015, ili bar mape za nju iz 2015 godine, treba ćaletu, da ubaci u neku svoju prestigio navigaciju za auto

Link to comment

Hm..

 

Htedoh da se nastavim na prethodno neodgovoreno pitanje ali iz Edge to nešto neće (ni quote ni multi).

 

No, pitanja su sledeća: naterah Fujitsu Simens Amilo Li 2727 na narodski 10 ali nikako da nađem kvalitetan activator te molim za malo pažnje na PM.

 

Drugo, vezano za ovaj čudesni Amilo Li 2727: gde da nađem i da li se isplati da promenim tastaturu (klinac počupao 13 tastera) a menjao bih i HD jerboa S.M.A.R.T. smara već 2 godine a nikako da crkne?

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...