Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Krenuo da menjam jadan password na kućnoj mreži, čisto da se osiguram da neko od okolnih penzosa ne krade net. Ulogujem se na ruter regularnom difolt procedurom za njega, odem u odgovarajući odeljak, krenem da menjam pass, i kad sam kliknuo za potvrdu prijavi mi neki error, i ostanem neulogovan, tipa kao da je istekla sesija fazon. Krenem opet da se logujem na ruter, kad ono neće, prijavljuje invalid pass sve vreme :( Je l zna neko koji kurac bi mu bio? U pitanju je Zyxel P-330.

Penzos promenio sifru? Verovatno nesto zabagovao

 

Ja bih resetovao ruter na dugme pa stavio novu sifru.

 

 

jer ima neko iskustva sa mystartsearch- om? instalirao sam ga slucajno, kad sam kupovao nesto drugo, i od tada ne mogu da ga se resim. hijackuje mi pocetne strane i instalira gomilu nepotrebnih budalastina. ma sta radio i kako ga cistio, on se posle nekog vremena opet pojavi, valjda mu lepo kod mene.

 

 

https://www.pcrisk.com/removal-guides/8297-mystartsearch-com-redirect#a2

Edited by katamaran
Link to comment

Krenuo da menjam jadan password na kućnoj mreži, čisto da se osiguram da neko od okolnih penzosa ne krade net. Ulogujem se na ruter regularnom difolt procedurom za njega, odem u odgovarajući odeljak, krenem da menjam pass, i kad sam kliknuo za potvrdu prijavi mi neki error, i ostanem neulogovan, tipa kao da je istekla sesija fazon. Krenem opet da se logujem na ruter, kad ono neće, prijavljuje invalid pass sve vreme :( Je l zna neko koji kurac bi mu bio? U pitanju je Zyxel P-330.

Resetuj ga na factory defaults, pa podesi ponovo.

 

Edit: brži Kat

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

to mi je jasno kao opcija, no me zanima zašto se ovo desilo.

 

edit: ^ nismo se razumeli, ne radi mi baš taj default pass za pristup ruteru, koji nikad nisam ni menjao (ne znam ni da li može). A pristup ruteru mi treba da bih promenio pass za wireless mrežu.

Edited by ljakse
Link to comment

Bem li ga... Ako nisi slucajno negde kliknuo na "reset to factory" umesto "save" posle postavljanja nove lozinke mozda se jednostavno slogirao.

 

Probao da se ulogujes sa admin:1234?

Link to comment

Penzos promenio sifru? Verovatno nesto zabagovao

 

Ja bih resetovao ruter na dugme pa stavio novu sifru.

 

 
 

 

https://www.pcrisk.com/removal-guides/8297-mystartsearch-com-redirect#a2

 

 

ma sve sam to uradio juce i evo ga danas opet. opet sam ga pocistio iz browsera (vise se ne pojavljuje u control panelu/software/ uninstall), ali iskocio mi je upravo jedan od njegovig prijatelja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...