Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne znam da li je moja fejk ili original (uzeo na Kupindu) al sam vrlo zadovoljan. Daleko bolje radi od nekog tp linka sto sam svojevremeno uzeo zetu. A mislim da je razlika u ceni bila manja od hiljadu dinara.

 

Ja sam poneo netbuk kad sam je kupovao i dao sam mu kintu tek kad sam na licu mesta video da hvata mnogo bolje nego sam netbuk. Prvo ti izlista mreze koje hvata sa svojim adapterom a ispod one sa alfom i ogromna je razlika.

 

edit: cak moj hologram vise lici na ovu fejk

 

 

btw ako budes uzimao mislim da ove AWUS036H nemaju n standard i samim tim su sporije.

 

edit: mada mi se cini da yt "strucnjaci" kenjaju

 

 

Onom proslom je fejk ako ima zelenu plocu. Ovom je fejk sa plavom... Neki treci mudruje da je fejk ako napred ima bilo sta osim jedinice a onaj iz prvog videa sto radi review ima istu ko moju sa "n" na tom mestu.

 

edit 2: otvorih nekako i moju i na cipu pise ralink tako da je valjda prava. Malo mi nebulozna prica oko ovolikog fejkovanja ovako jeftinog uredjaja. Mada sam i ja cuo tu pricu za fejk alfe...

Edited by katamaran
Link to comment

Valjda sam ipak zabo original... Ovaj drugi bi trebalo da ima istu ko moju a ipak mu ploca mnogo praznije deluje

 

alfa.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

hm.

posle apdejta na win10, wifi veza svako malo puca, znaci jednom u sat vremena.

ili dobijem zuti usklicnjak sa porukom no internet connection, ili se posve iskljuci internet konekcija.

i jedno i drugo resim tako sto odem na internet vezu, pa troubleshoot problems, pa pustim da odradi.

 

ali postaje dosadno.

 

ugl izbaci

problems found: the default gateway is not available----------fixed

 

jel ima neko ideju?

 

konpara je matora tosiba satelit valjda a660.

pre apdejta na win 10 se desilo nesto slicno sveukupno mozda 5 puta za godinuipo dana, a od apdejta bukvalno na max sat vremena.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Verovatno ti trebaju sveziji drajveri.

 

edit: ja nesto ne vidim da za nju postoje drajveri za desetku...

 

edit 2: na sta se kacis? Mozda bi apdejt firmvera rutera pomogao? Nov Asus ruter mi je svojevremeno decu pravio na slicnu foru pa je pomogao nov firmver.

Edited by katamaran
Link to comment

pa to, ne nalazim sveze drajvere uopste. ruter je jeftinoca tplink, nisam siguran da moze tu da se apdejtuje firmer, a u svakom sl. veza puca samo na lapotu, na oba telefona radi besprekorno.

Link to comment

pa to, ne nalazim sveze drajvere uopste. ruter je jeftinoca tplink, nisam siguran da moze tu da se apdejtuje firmer, a u svakom sl. veza puca samo na lapotu, na oba telefona radi besprekorno.

Onda verovatno nije ruter, mada na dosta tplink jeftinoća može da se pukne dd-wrt firmware i time napravi sasvim dobar i korektan ruter za jako malo para. Treba samo na dd-wrt dot com proveriti za konkretan uređaj da li je kompatibilan.

 

Pozafrkavaj se ti sa isključivanjem ipv6 lejera, možda i qos-a, vidi u configu net adaptera da li je uključen jumbo frame itd. Jedno po jedno, pa ako ne proradi ok, vratiš.

Link to comment

je. ceprkacu.

ali stvarno je pocelo cim sam preso na desetku. malo mi mala verovatnoca da je do ruterate.

a jebiga, kake sam srece, izgleda da cu morati il nazad na 7 koji sam dobio sa kompom, imam na skrivenoj particiji pa kapiram da nece biti problem da odradim fabricki riset, ili da cekam da neko izmisli drajver za mog matorana, na kom skajrim radi ko car, pa me bas boli malo dupe da kupujem novi.

Link to comment

Kazi koji je ruter da vidimo za firmver. Znam konkretno za jedan Asus ruter koji se raspada sa faricikim firmverom pa se to resi sa apdejtom.

Edited by katamaran
Link to comment

drndo sam se sinoc dokasno, i negde sam izjurio neke slicne drajvere za malo slabiji model kompa, ali za win 8.1

 

evo nije puko net vec pola sata, mozda je uspelo :fantom:

Link to comment

CcCleaner ma antimalware bytes

 

CC Cleaner ne čisti od malware-a, čisti keš i tako ta sranja.

 

Antimalwaee + spy bot search and destroy, probaj combo fix, imaš i super anti spyware. 

Link to comment

CC Cleaner ne čisti od malware-a, čisti keš i tako ta sranja.

 

Antimalwaee + spy bot search and destroy, probaj combo fix, imaš i super anti spyware. 

Naravno. Čisti keš da skeniranje ne bi trajalo tri letnja dana. Zato se koriste u paru

 

beo, free su, ne treba crack

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...