Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Udjes u podesavanja rutera.

 

setuprouter.com/router/huawei/hg532e/login.htm

 

pa nadji negde opciju za promenu kanala. Kolko znam svi ruteri to imaju.

 

edit: na mom ruteru (cisco) je pod wireless pa radio settings

Edited by katamaran
Link to comment

Ukoliko se lap normalno ponaša u drugim wlan mrežama, onda to sa ruterom pije vode.

 

Ukoliko kenjka generalno, onda je očigledno wifi karta laptopa u pitanju. Imao sam u poslednje vreme nekoliko uređaja sa Realtek RTL8723BS kartom, koja je svuda pravila probleme - generalno slabiji signal, koji voli i da se prekine. Na nekima se situacija sredila ukoliko se bluetooth uključio, jer je u pitanju all in one čip, u kojem je i wifi i bt te drajver ne reaguje dobro ako se nešto parcijalno isključi. Na nekim uređajima je pomogao downgrade drajvera na stariju verziju. Na jednom nije ni to pomoglo, pa sam wlan kartu disejblovao i uzeo za nekoliko evra onaj nano usb wlan stick, što viri svega par mm iz usb porta i time definitivno rešio problem.

Link to comment

Probaj prvo softverski: desni klik iz My Computer na drive pa Eject.

 

Pored tipke za otvaranje postoji mala rupa, taman za razvijenu spajalicu. Gurneš malo i trebalo bi da odblokira.

 

Sent from my ST23i using Tapatalk

Link to comment

TP-Link sigurno radi posao, zavisi od udaljenosti i konfiguracije terena da li sa antenom ili bez.

BTW, ja sam se počastio sa jedinm tenda adapterom (bilo mi žao kolege - neće nikad prodati) i radi na WIN10 bez problema, UH150 je oznaka, pošto koristim mogu da preporučim.

Link to comment

Te Alfe su navodno dobre ali originali - a trziste je navodno preplavljeno fake Alfama koje naravno nisu ni blizu originalnom proizvodu   :(

 

Zbog toga izgleda naginjem TP-linku

Edited by Kuglager
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...