Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

zasto mi je net samo 1 mbps kada treba da imam oko 10-12 mbps. restarovao sam ruter vec nekoliko puta i nista se ne menja...

Šta kaže provajder?

 

Sent from my ST23i using Tapatalk

Link to comment

nisam is jos zvao. to sam hteo ostaviti kao poslednje da ih ne cimam bezveze. anyway, sad cu ih vec morati zvati.

Ma jasno. Prvo cimaj sebe. Jebem ti™ korisnika. :D

E da su svi takvi.

Link to comment

Pogledaj na ruteru koji ti je data rate, na koliko si konektovan sa centralom... Meni se dešavalo da me pošta prekači na 4mbit, iako imam 16...

Trebalo bi da imaš neku device status stranu, gde ti piše data rate...

Link to comment

nisam is jos zvao. to sam hteo ostaviti kao poslednje da ih ne cimam bezveze. anyway, sad cu ih vec morati zvati.

 

bilo je i meni tako pre par meseci, pa su mi rekli da povežam laptop kablom, da ne bude wireless, proveravali su gde već to treba fizički da se proveri i kao bilo sve ok, posle se popravilo samo od sebe i bez kabla

Link to comment

Kako da resim problem sa wi fi na laptopu? Lezim na krevetu na 2m od rutera, net mi sljaka na desktopu, sljaka na tabletu, sljaka na iPhonu samo na jebenom lap topu se desi prekid. Danas sam gledao neke tekme, nije se desilo da izugram nijednu celu da ne prekine. Onda predjem na komsijin i on radi pa opet pukne, pa se vratim na svoj wi fi pa opet radi pa pukne. Za sve to vreme net mi radi normalno na pomenuta 3 uredjaja.

Link to comment

Kako da resim problem sa wi fi na laptopu? Lezim na krevetu na 2m od rutera, net mi sljaka na desktopu, sljaka na tabletu, sljaka na iPhonu samo na jebenom lap topu se desi prekid. Danas sam gledao neke tekme, nije se desilo da izugram nijednu celu da ne prekine. Onda predjem na komsijin i on radi pa opet pukne, pa se vratim na svoj wi fi pa opet radi pa pukne. Za sve to vreme net mi radi normalno na pomenuta 3 uredjaja.

Šta kaže ruter, koji je model, koji je model њифи-ja? Da nije do drajvera? Meni recimo zabada na windowsu XP straobalno na starom lapotu, kada se vraća iz stendbaja nema teorije da uhvati wifi, zaglupi se.

Link to comment

Ruter je onaj Telekomov beli :D.

 

HG532e.

Za model wi fi ne znam, pravo da ti kazem ne znam ni kako to da proverim. Curin lap, ja sam oldskul zakucan za astal.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...