Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

UzNi

 

Hm.

 

Ne delujes mi uverljivo.

 

Jer™ Kolorovo koliko-toliko respektabilan brend? Kamera je ovom jako losa koliko vidim, ali mi nije ni neophodna neka kamera na tabletu. Ostalo mi se cini prilicno OK

Link to comment

Nije, ali mu ništa ne fali, to je unutra ista roba. Imaš modele od 7", 7.85"(ove volim),8", 9.7"(ove volim) i 10" i samo se štancaju druge boje i logoi, još malo pa baš tako.

Mislim da svi izlaze iz iste fabrike, isti čipovi, isti ekrani, iste kamere, iste baterije, iste falinke. Kolovoro je ušao, preko ewea, mislim, na naše tržište ali se nisu proslavili, ali nisu nešto loši. Prosek. Ako ti se daje u paketu što da ne. Radiće.

 

Obrati pažnju na silu koju primenjuješ kada priključuješ micro usb, to se kida samo tako a menja malo teže ako se pokidaju vodovi na pločici.

I ne očekuj ne znam kakve performanse, rezoluciju, kotrast i trajanje baterije :D

 

Tj....je l dobijas ili kupujes?

Link to comment

Beotel? Zar nije to 500 dingera mesečno uz ugovor na dve godine?

 

Edit: aha, pogledao, 600/mesec ako je bez IPTVa...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

neko me 'akovo  :evil:

 

ulogujem se u yahoo mejl i provalim da je neko napravio instagram nalog sa njim  :blink:

 

1. promenio pass na instagram nalogu. Nebitan momenat al neces gi majci sa mojim mejlom

2. promenio pass na tom mejlu

 

u recent activity nema tragovca neovlascenog pristupa al bi rekao da nema ni svih mojih logovanja. Koliko ja znam tu nije moguce brisati logove al mozda je taj to radio kad zavrsi to sto hoce sa mojim nalogom. Izgleda da je neko ko brise tragove za sobom al sad sam mu naleteo manje od deset minuta od pravljenja instagrama pa nije stigao da obrise mejlove.

 

Verovatno sam nagazio na neki stealer pa me zanima cime najbrze(a iole pouzdano) preskenirati komp na spyware? Ne mili mi se cekanje silnih sati da kaspersky zavrsi svoje...

 

Najverovatnije sam nastradao kad sam se nekom prilikom logovao sa necijeg tudjeg kompa. Kod ovakvih situacija najvise mrzim sto me bace u neki paranoja mod.

 

edit: ali koja je logika koristiti tudji mejl da bi napravio instagram da kacis ovakve slicice  :isuse:

 

https://instagram.com/timmiebath/

 

verovatno koristi moj mejl za registrovanje da mu ne stize spam na njegov. Pa postoji dispozabl mejl konju jedan...

Edited by katamaran
Link to comment

neko me 'akovo  :evil:

 

ulogujem se u yahoo mejl i provalim da je neko napravio instagram nalog sa njim  :blink:

 

1. promenio pass na instagram nalogu. Nebitan momenat al neces gi majci sa mojim mejlom

2. promenio pass na tom mejlu

 

u recent activity nema tragovca neovlascenog pristupa al bi rekao da nema ni svih mojih logovanja. Koliko ja znam tu nije moguce brisati logove al mozda je taj to radio kad zavrsi to sto hoce sa mojim nalogom. Izgleda da je neko ko brise tragove za sobom al sad sam mu naleteo manje od deset minuta od pravljenja instagrama pa nije stigao da obrise mejlove.

 

Verovatno sam nagazio na neki stealer pa me zanima cime najbrze(a iole pouzdano) preskenirati komp na spyware? Ne mili mi se cekanje silnih sati da kaspersky zavrsi svoje...

 

Najverovatnije sam nastradao kad sam se nekom prilikom logovao sa necijeg tudjeg kompa. Kod ovakvih situacija najvise mrzim sto me bace u neki paranoja mod.

Ad-Aware možda.
Link to comment

Hvala. Odradicu sken da budem malo mirniji.

 

Sa svim mojim lozinkama ne moze nista bitno da uradi al opet me izludjuje kad se ovako nesto desi.

 

Nekad je spybot search and destroy bio keva za ovakve stvari pa cu i njemu dati sansu.

Edited by katamaran
Link to comment

Hvala. Odradicu sken da budem malo mirniji.

 

Sa svim mojim lozinkama ne moze nista bitno da uradi al opet me izludjuje kad se ovako nesto desi.

 

Nekad je spybot search and destroy bio keva za ovakve stvari pa cu i njemu dati sansu.

Ne bih da dolivam ulje na vatru™ ali pristupi tome ozbiljno.

Promeni sve passworde, od logovavanja na os do fb tw i sl.

Link to comment

da mi hajdzekuje logovanje na os prilicno sam siguran da uvek mogu da vratim pass na nizem nivou od win-a

 

ovo ostalo da je iole bitno mogu da vratim preko mobilnog ako bi mi slucajno uzeo.

 

Najverovatnije sam nagazio na stealer i neko je dobio sve moje lozinke al ne verujem da ce se previse baviti njima jer ne moze ama bas nista znacajno da uradi sa njima. Ovo je zajebano kad se desi na kompu koji ima paypal ili neke bankarske racune. Od mene se nece ovajditi.

Link to comment

da mi hajdzekuje logovanje na os prilicno sam siguran da uvek mogu da vratim pass na nizem nivou od win-a

 

ovo ostalo da je iole bitno mogu da vratim preko mobilnog ako bi mi slucajno uzeo.

 

Najverovatnije sam nagazio na stealer i neko je dobio sve moje lozinke al ne verujem da ce se previse baviti njima jer ne moze ama bas nista znacajno da uradi sa njima. Ovo je zajebano kad se desi na kompu koji ima paypal ili neke bankarske racune. Od mene se nece ovajditi.

Ali može da iskoristi tvoj računar za ilegalne aktivnosti, naloge za spamovanje i sl.

Kažem može, ne mora biti ništa od toga...

Link to comment

Skini ti lepo onih par AV besplatnih iso fajlova (bit defender, avira, kav...), nareži to na CD i butuj sa tog read-only medijuma - obavezno apdejtuj av bazu - i skeniraj komp. Ne daj bože rootkita.

Link to comment

Sad ste me isparanoisali oko kontrole nad samim kompom. To bi objasnilo to sto nema cudnih logovanja na yahoo mail. Ako je usao via moj pc onda je logicno sto je tamo samo moj ip.

 

definitivno cu ga izdrndati uzduz i popreko

Edited by katamaran
Link to comment

Spyhunter nije za dž ali se lako nađe na torentima sa kljucem i otkida od ciscenja tih govana, iako dugo skenira.

 

 

Edit: ali prvo poslusaj Razza.

 

 

via TT

Edited by Prospero
Link to comment

Skini ti lepo onih par AV besplatnih iso fajlova (bit defender, avira, kav...), nareži to na CD i butuj sa tog read-only medijuma - obavezno apdejtuj av bazu - i skeniraj komp. Ne daj bože rootkita.

Imam kaspesky pure. Mislis da je dosta da ga preskeniram sa njim?

 

edit: ovo ce posle spybot-a

 

 

Kaspersky TDSSKiller - Detect and remove rootkit malware on your PC

 

edit: koristim lastpass pa je ovaj i ovako mogao da se dokopa mog yahoo passworda

https://blog.lastpass.com/2015/06/lastpass-security-notice.html/

 

Najvise me buni sto  mi je ocigledno pristupao mejlu a nema traga u login history. Eventualno ako koristi neki softver koji samo kupi mejlove bez lpgovanja u nalog preko brauzera....

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...