Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ljudi GPU mi je na 95 posto na idle, verujem da mi je utorrent poklonio bitcoin mining program  :frust:

kako da izvadim to govno?

Link to comment

ljudi GPU mi je na 95 posto na idle, verujem da mi je utorrent poklonio bitcoin mining program  :frust:

kako da izvadim to govno?

pogledaj koji proces ti zdere GPU

Link to comment

http://www.ibtimes.co.uk/how-remove-utorrent-epicscale-bitcoin-miner-windows-pc-1490965

 

Step 1: Go to Control Panel > Program and Features, locate EpicScale and then hit Uninstall button.

Step 2: As there will some traces of EpicScale still left on your system, it would be safe to delete the EpicScale folder directly from C:ProgramData after you have hit the Uninstall button. However, if this folder is hidden, go to Organise > File and Folder Options and enable the option to show hidden files.

Step 3: Press and hold the Windows key and then hit the R key to launch the Run command. Then type in "regedit" without quotes and press enter key.

Step 4: Wait for the Registry Editor to open and then search for the EpicScale entry key underHKEY_CURRENT_USERSoftware and delete it.

Step 5: Also look for another EpicScale key underHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun. If you find one just remove it.

Link to comment

Nema pozajmljivanja ovakvih programa, dzaba ti softver bez apdejtovane baze podataka.

 

Dovoljna je besplatna verzija programa, ocistio mi kompjuter samo tako. Sad ga ponovo imam samo za sebe. I ja se jos cudim zasto sve tandrce unutra  :lolol:

Neka su im alal iskopani bitkoini, lekove placali njima dabogda, slepi nebo gledali, nemi za vodu molili, bez nogu bezali, bez ruku mahali (a u sebi se mislim "ma jedite bre govna")

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Imam neki bizaran problem na novom poslovnom kompu... 

 

kako, zasto, ko zna ali umesto bilo kakvog adobe readera na njemu se nasao nekakav nitro pro9 kojim sam naivno danas otvorila 1 PDF, od tad mi kompletan ekran postaje zuckasto-sivkast, kao da sam filter neki sa instagrama nabacila i to ne deluje funny at all. cak imam osecaj da mi ne prija ocima i glavi. dakle taj filter je na svemu sto otvorim, word, excel, chrome... pretpostavljam da je i na desktopu ali ne vidim dobro jer je pozadina mahom crna.

 

kako sam vrlo u sukobu sa windows 8.1 koji archi ovaj novi lenovo i ostalim cudima koje poseduje medju kojima je i gorepomenuti nitro, nista mi pod milim bogom nije jasno te sam vrlo zahvalna ako bi se neka dobra dusa nasla da pomogne :)

Edited by lostfanforever
Link to comment

verujem ti da nije smesno, ali ja crce od smeha :D cekaj, znaci taj program je kao prank/spam na neki nacin, pogotovo sto nisi dobila opciju da iskljucis isto zezanje u obliku teksta, u fazonu nekakvog upozorenja: "yellow-grey attention!" :D 

 

ludo... 

 

evo nekih predloga:

 

probaj da isti program pokrenes, i da procitas negde slicno ovome sto si opisala, da efekat moze da se ukljuci ili iskljuci. u slucaju da ne nadjes nista slicno, jedina opcija ti je da ga skines sa windowsa i instaliras free verziju programa koji cita pdf. ako ne znas koji je u pitanju, mogu kasnije da izguglam. 

Link to comment

^Nitro dolazi uz neke Lenovo notebook-ove tako da bi trebalo da je OK.

E sada, možda bi se moglo malo prčkati po video setingsima, videti za nove drajvere, pa čak i bios update ali ako si već u sukobu sa osmicom bolje da to uradi neko drugi.

Ako se i posle restarta isto ponaša, traži pomoć.

Edited by wall
Link to comment

probaj da isti program pokrenes, i da procitas negde slicno ovome sto si opisala, da efekat moze da se ukljuci ili iskljuci. u slucaju da ne nadjes nista slicno, jedina opcija ti je da ga skines sa windowsa i instaliras free verziju programa koji cita pdf. ako ne znas koji je u pitanju, mogu kasnije da izguglam. 

Ne seri da guglaš za Adobe reader?

Link to comment

Jbg vama smešno ja ocu da crknem.

Dakle restartovala sam 2x, ne pomaže. Googlovala šta bi moglo biti po sredi, ne nađoh da se neko drugi na to žali a kamoli kako da se otkloni. Jel neko vec čuo za ovo? Vidim Hoffnung misli da je program u stvari prank...

 

Jedino da pokušam da skinem kompletan program pa da vidim oce li pomoći? BTW polu vezano za ovo pokušala sam nakon toga da instaliram adobe na kome i nije htelo iz nepoznatih razloga.

 

 

povrh toga me naviše nervira to sto je komp skroz nov, ne poznajem Windows 8 ni malo a IT girl je na trudnickom! Grrrr

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...