Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nije to do brzine uploada, processing počinje pošto se upload okonča.

 

Brzina processinga zavisi, naravno, od kombinacije faktora: veličine (rezolucije), dužine (trajanja), i čini se formata u kom ga upoladuješ (ovo nisam baš tačno skontao, nekad mi se čini ovako, nekad onako), npr. gotovo sam siguran da mkv prolazi najbrže, tj da se brže isprocesira duži i veći mkv od manjeg i kraćeg .avi-ja.

 

Naravno, tu je uvek i gužva na YT serverima koji žvaću klipove...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Moćo, probaj ovo, možda:

 

 

I did some research and found that if you upload on private and don't put anything in the descriptions, no tags, unmonetized, no thumbnail, and just one single letter on the title, it should upload and process a little faster because it doesn't have info to process. Once it's completely up. You can put it on public and set everything normally. This method might not speed up the process but it does fix the processing from being stuck at zero percent

Link to comment

Ako je ovo tačno, onda je u pitanju neki potpuno besmislen bag, ali to i dalje ne ubrzava obradu već, kako kaže

 

This method might not speed up the process but it does fix the processing from being stuck at zero percent.

Link to comment

ja sam uvek za neki tp link od tih jeftinih kucnih varijanti.

imao sam priliku da radim sa gomilom tih uredjaja, kod ostalih proizvodjaca sa kojima sam se susretao kvalitet uredjaja (pre)cesto zavisi od serije na koju ces naleteti

ima da se nadju vec od 2000 dinara

Link to comment

Potrebna preporuka za domaće softversko rešenje za timski rad sa dokumentima i arhiviranje u elektronskom obliku. 

 

Malo je hitno.

Link to comment

Imam jedno pitanje vezano za OCR pdf dokumenata. Nekad sam imao jedan program (ne secam se koji) koji je mogao da prepoznaje tekst sa skeniranih slika  i to tako da je cuvao formatiranje (ako tekst prekopiras u Word, mozes da kliknes triput na neku rec i obelezices ceo pasus). 

 

S druge strane, svi programi koje sam koristio za OCR-ovanje PDF fajlova svaki red tretiraju kao posebni pasus. Pa sam hteo da pitam zna li neko neki program koji to moze? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...