Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Za moje uvo ovi Aiwa zvucnici su vise nego dobri al ne verujem da cu se zezati sa ogromnim stubom samo da bih imao bolji stereo zvuk. Po svemu sudeci ostacu na zvucnicima od tv-a

 

 

Da, to je do ličnog afiniteta. Ja bih uvek pristao radije na pristojan stereo, nego na krdžavi 5.1.  Ali ako nisi planirao ulaganje, onda nemoj da bacaš ni dinara.

Link to comment

Da, to je do ličnog afiniteta. Ja bih uvek pristao radije na pristojan stereo, nego na krdžavi 5.1.  Ali ako nisi planirao ulaganje, onda nemoj da bacaš ni dinara.

+1

i to dvosistemci, oldskul hifi :fantom:

Link to comment

Ma kakav crni tranzistor, u pitanju je kvarcni kristal japanskog proizvođača NDK na 28.5 MHZ. Služi kao eksterni klok (signal takta) za tu Motorolu pored njega.

Edited by Utvara
Link to comment

Ma kakav crni tranzistor, u pitanju je kvarcni kristal japanskog proizvođača NDK na 28.5 MHZ. Služi kao eksterni klok (signal takta) za tu Motorolu pored njega.

 

+1. Sigurno.

Link to comment

Secem nesto u Sony Vegas-u i sad mi javlja da mu je nepoznat sledeci format "Format: MPEG-4 Visual Format profile: Simple@L1" posto znam da program u sebi nema kodeke vec se moraju instalirati. Koji kodek mi treba? Meni VLC plejer najnormalnije pusta ovaj fajl a to je predpostavljam zato jer u sebi sadrzi sve potrebne kodeke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...