Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nije nemoguce al je preveliko cimanje i mrzi me. Mozda ga zadrzim kao storage hard pa probam llf kad budem instalirao OS na novi skroz ispravan hard.

 

Definitivno sam odustao od posla za veceras. Hvala svima na pomoci :)

Edited by katamaran
Link to comment

Sad mi na chrome nudi neki software removal tool kao da deinstalira aplikaciju koja usporava pregledac.Imam utisak da mi taj softver nece ni prikazati sta ce da deinstalira...Jel pokrenuo neko to cudo...

Link to comment

to sto ti automatski nudi, bez da si ti trazio, samo nastavis dalje, bez instalacije. jel imas addblock plus? takve stvari ne bi trebale da ti iskacu sa ovom aplikacijom?

Link to comment

Hard sa 100% health i 92% performance ili potpuno isti hard sa 100% i 100% ali 50% skuplji?

 

Za oba pise da je status perfect al me izludjuje zasto je onaj prvi mogao da padne na 92% i da li da obracam paznju na to.

 

Odlucio sam da vratim onaj hard od sinoc.

Edited by katamaran
Link to comment

ccleaner ako je windows u pitanju. + novije verzije mozzile, mislim da ces 'passwords' rucno morati da izbrises iz browsera.

 

edit: open menu/preferences/security tab/ 'saved passwords'

Edited by hoffnung
Link to comment

Odjavljujem se sa posla pa hocu na kompu da pobrisem sve naloge i pass, kako najlakse to da uradim a da ne brisem Mozilu?

https://support.mozilla.org/en-US/kb/clear-your-browsing-history-and-other-personal-dat

 

kukiji su ti najbitniji

 

edit: vidim da sam slucajno okacio uputstvo za ff for android

 

http://email.about.com/od/staysecureandprivate/qt/et_clear_ff.htm

Edited by katamaran
Link to comment

od juce, uvece... da li je neko imao istu situaciju, ono sto sam procitao na netu mi se nikako ne dopada. u fazonu da mi je 'account' zabranjen.. ne komentarisem nesto preterano, mozda 1 komentar u mesec dana.

 

 

 

image.jpg

 

 

 

Edited by hoffnung
Link to comment

nisam. ono sto mi je zanimljvio, ovo mi se jednom desilo kada je bio onaj fazon 'google+' da moras da ides preko toga. zapravo, cela ta papazjanija 'google + youtube account' mi je isla na zivac samo tako u to vreme, ali se valjda to rascistilo malo, i bilo je podnosljivo. imao sam ovu stranicu jedno 10-ak min. plafon i normalno sam se ulogovao. juce uvece kada se desilo, hajde bas da proguglam, da vidim zasto je to tako i naidjem na razna objasnjenja, izmedju ostalog i ovo, da je 'account' blokiran ili da je privremeno zatvoren zbog, u smislu: "radovi su u toku, molimo sacekajte".

Link to comment

proradilo je. ali zaista nije do mene. sve sam uradio sto mi je palo na pamet i sada sam isto cackao, pa nisam mogao da se ulogujem. i dok sam se vrteo tu, u jednom momentu sam uspeo da se ulogujem. ponovio sam nekoliko puta, i radi..

 

 

edit: ako je bilo 'temporary' prilicno dugo je trajalo.

Edited by hoffnung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...