Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

I jos nesto, hvala svima - da ne nabrajam - zaboravicu glavne garant - za pomoc oko RAMa. Uzeo sam danas jos 4 (2x2) i strpao ih uz ona 4. Cijena prava sitnica - $46 (mada sam imao ponude i po $130 i/ili $102 (za 2x4Gb). Sad definitivno radi brze™ al' opet pokazuje 

 

 

5604 Megabytes Usable Installed Memory

 
Slot 'A1_DIMM0' has 2048 MB (serial number 07000000)
Slot 'A1_DIMM1' has 2048 MB
Slot 'A1_DIMM2' has 2048 MB (serial number 07000000)
Slot 'A1_DIMM3' has 2048 MB

 

...mis'im - ako se to nije otelo kontroli ne znam sta je (drugo). 

Link to comment

imam na laptopu Nod kom je istekla licenca,otkud znam to mi je deckov brat namestio sve i dao laptop tako namesten, i nece da se updejtuje 

pa posto se osecam nesigurno i ogoljeno na vetrometini interneta

ja sam sad skinula neki Microsoft Security Essentials po preporuci deckovog brata bez da sam unistalirala Nod jer za uninstal Nod u Control panelu nemam dugme,nema ga i ne postoji

i sada me vec smara nod i stalno iskacu upozorenja i objave pa bih da ga skinem nego nema dugme

gde da ga trazim?

Link to comment

jel ti je poznat alat: 'ccleaner'?

 

edit: jel bi ti pomogao video?

 

edit2: sto se tice anti virusnog programa, mozda je bolje da skines avast, ima free licenca koji je verovatno bolji od tog sto ti je drug preporucio, ako nista drugo, 'laganiji je'.

 

Edited by hoffnung
Link to comment

Ja koristim sony dvd architect 5

Tu imas sve, samo je malo tezak za pocetnike. Ako ti treba neki savet, pitaj.

 

Imas i milion drugih. U firmi imam onaj Adobe Encore DVD koji mi se ne svidja, mada vidi markere iz Premiere Pro.

 

Sent from my WP 7.8 using Tapatalk!

Link to comment

Imam problem sa Verbatim USB drajvom kada ga ubodem u USB kompa pojavi mi se "windows needs to format drive..." pokrenem a onda se pojavi "windows was unable to format drive..."

Jel postoji neki drugi alat kojim mogu da pristupim ?

Link to comment

Imam problem sa Verbatim USB drajvom kada ga ubodem u USB kompa pojavi mi se "windows needs to format drive..." pokrenem a onda se pojavi "windows was unable to format drive..."

Jel postoji neki drugi alat kojim mogu da pristupim ?

 

visa-card.png

Link to comment

Prodavcu u radnji na sto kad budeš uzimao novi.

 

Šalim se malo, a ovo što ti je napisao fritfrut je dobar predlog. A pre toga da proveriš da fleš slučajno nema write protect mikroprekidač, eventualno i da probaš iz nekog drugog OS-a (linux, iOS) ako imaš priliku.

Link to comment

i samo da prijavim da je kumovo pecenje u rerni graficke uspelo

mislim njegove, i radi

 

moja je ispecena, tj progorela, ima rupu

e:,moracu ovo pecenje negde da probam, kao za ladni lem dobro :lolol:

Edited by fritifrut
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...