Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

^

Moze i preko Winows-a (Disk Menadzment), ali i ja volim onaj Prtition Magic iz H.B.

 

Generalno, prvo uradis defragmentaciju, pa smanjis particiju, a onda pravis novu.

 

Sent from my WP 7.8 using Tapatalk!

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Evo me na fajerfoksu 2.0.0.6 :) Cak ni smajlije ne vidim

Zakacio sam eksternu vajerles karticu na stari komp pa pokusavam da ga osposobim za neke fles igrice za komsijskog klinca (da bi me manje smarao za glavni komp)

Necu moci da instaliram najsveziji ff i flash na xp masinu? Koje verzije da jurim da bi radile?

edit: check for updates kaze da nema nivijih verzija :)

edit: ladno radi svez ff. mislio sam da su oni ukinuli podrsku za xp

Edited by katamaran
Link to comment

Kako se vraca terminal u NetBeans u panele?

Pop out-ov'o sam ga i sad ne mogu naci opciju kako da ga pop in.  :isuse:

 

e: Window->Reset Windows je zavrsilo posao ali pitanje ostaje.

Link to comment

Kako se vraca terminal u NetBeans u panele?

Pop out-ov'o sam ga i sad ne mogu naci opciju kako da ga pop in.  :isuse:

 

e: Window->Reset Windows je zavrsilo posao ali pitanje ostaje.

Klikneš i držiš na title bar od terminalskog prozora.

3IxPsz.png

Link to comment

zbog cega u wordu nece sve naslove da mi hvata u table of content? 3-4 naslova mi propusti a ne znam rucno da ih ubacim...i ne vidim nikakvu gresku...naslovi sa tekstom su odvojeni sa page break u odnosu na prethodni

Link to comment

TOC prepoznaje nivoe heading stila.

 

Ja na pocetku pisanja stavim i toc.

On se ionako sam azurira.

 

Sent from my WP 7.8 using Tapatalk!

Link to comment

Nema kod nas onih rubber grommeta nigde, skroz neshvatljivo. Moracu nekog da iscimam da mi naruci preko neta.

 

Ali pre toga, cisto da potvrdim, oni bi trebali da se provuku kroz ove pravougaone otvore da bi se hard odvojio od lima? Ili da ih samo nakacim na glave srafova i normalno zasrafim preko ovih manjih rupica kako je na slici, mada sumnjam da bi to mnogo pomoglo?

 

1.jpg

Edited by Calavera
Link to comment

Admini postavljaju zabrane a deca i uopste korisnici nalaze nacine da ih zaobidju.

Skolski wifi-ji imaju blok na youtube sajt ali deca k'o deca - probali probali pa provalili da kad se link iskopira u google translator i "prevede" na bilo koji drugi jezik -pa iskopira nazad "gde treba" -  radi... 

Link to comment

što bi blokirali youtube?

bolje im isključite internet.

čemu služi internet bez najjačeg video-servisa koji pored budalaština ima tutorijale i stvari koje će im više poslužiti od bilo koje škole koje pohađaju u ovoj zemlji.

 

pravda youtube za đecu.

Edited by garcia
Link to comment

E, drugovi i gospodo, nisam ja admin nego moje dete ide u tu skolu a drugari iz skole "dele" znanje pa doslo i do mene - kao "nece matori da nas cinkari" i taj rad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...