Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

Ocu da gledam Zvezdu i Vosu, posto nisam u Srbiji ne mogu na tv. Kad odem na profreetv ili boxtv blogspot, javlja mi da imam neke viruse, da mi je telefon ugrozen i slicne gluposti

Probao sam i u chrome i u default browseru koji je vec bio instaliran isto se desava Cak i na SGS2 kad odem dobijem iste poruke

Link to comment

Vidi da li je ista prica i na sport x

 

www.sports-x.net/watch/prva

 

trenutno ne radi al valjda ce ga pustiti kasnije. Ne znam sto su oni odustali od veetle...

 

edit: probaj sa nekim koji trenutno radi.

Edited by katamaran
Link to comment

Jel ima neko iskustva sa power bank-ovima...Imam neki stari EeePC baterija mu vec riknjava, nesto ne uspevam da nadjem novu, power bank bi mi zavrsio posao...

Link to comment

Ako ti treba zbog nekih starih mašina i tako toga mislim da ti virtualna XP na sedmici može odraditi posao. Mada ne smem 100% da garantujem pošto nisam probao.

Link to comment

Da može, ali imam problem da mi neki dongl ne radi na VM. Ništa, sklepaću neki krš i staviti XP, hteo sam da ljudima uštedim jedno radno mesto.

 

Hvala u svakom slučaju. 

Link to comment

Jel ima neko iskustva sa power bank-ovima...Imam neki stari EeePC baterija mu vec riknjava, nesto ne uspevam da nadjem novu, power bank bi mi zavrsio posao...

Ne nadaj se previse.

 

Probao sam neki mali od 1000mA/h na telefonu. E sad ovo tvoje vuce vise, a nemam iskustva sa jacim.

 

 

 

 

 

Sent from my WP 7.8 using Tapatalk!

Link to comment

Moze neko da potvrdi da premestanje harda nema veze sa sadrzajem istog? Znam da sam paranoican, ali danas sam krv propisao s nekim windows updateom koji nikako nije hteo da se instalira, samo bih da potvrdim da to dvoje nije povezano.

 

Nego, nasao sam sliku ovih rubber grommeta koji mi trebaju:

 

55_thumb.jpg

 

Za sad nisam imao srece u potrazi, izgleda da ih je prilicno tesko nabaviti...

Link to comment

Da pitam i ovde posto cesce svracate. Uzeo sam Totaltv mix. Tv radi ko sata ali net jok. Odjavio sam net u telekomu ali i dalje nemam net iako su rekli da cim odjavim proradice mi njihov adsl. Dobio sam TP-Link TD-w8951nd jel ima nesto sto treba da podesim? Ne svetli mi lampica za net vec samo prva i cetvrta za Wi-fi.

Link to comment

Da pitam i ovde posto cesce svracate. Uzeo sam Totaltv mix. Tv radi ko sata ali net jok. Odjavio sam net u telekomu ali i dalje nemam net iako su rekli da cim odjavim proradice mi njihov adsl. Dobio sam TP-Link TD-w8951nd jel ima nesto sto treba da podesim? Ne svetli mi lampica za net vec samo prva i cetvrta za Wi-fi.

Zovi korisnički servis na 19900, sutra ujtru i kukaj.

Link to comment

@Moca

 

Ne znam za totalnet, ali ja na beotel.net adslu isto imam neki tp link.

Kad sam ga uzeo morao sam da ubacim ime (ime@beotel bez .net) i sifru (iz ugovora)

 

Ides nesto preko PPPoE i tu.

 

Sent from my WP 7.8 using Tapatalk!

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Da pitam i ovde posto cesce svracate. Uzeo sam Totaltv mix. Tv radi ko sata ali net jok. Odjavio sam net u telekomu ali i dalje nemam net iako su rekli da cim odjavim proradice mi njihov adsl. Dobio sam TP-Link TD-w8951nd jel ima nesto sto treba da podesim? Ne svetli mi lampica za net vec samo prva i cetvrta za Wi-fi.

Treba da povezes telefonsku liniju sa spliterom, pa sa telefonom i tim ruterom.  Ruter povezes za komp preko lan kabla i  podesis parametre.

 

Jesam plasticno objasnio, ali to je sve sto treba da odradis :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...