Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

Ja bih proverio sta se zbiva bez graficke kartice, sto mislim da je neko vec predlozio...

Znaci i to moze da se "ocupa" kao i ove memorijske?? 

Moracu i to da probam. Ne danas - sutra... :)

Link to comment

Ocupaj, ali nezno. Ima dole pri dnu kartice obicno mali plasticni jezicak koji treba pomeriti malo u smeru od kartice da se ista lakse izvuce.

Link to comment

Ima li neko Prestigio tablet? Drugar ima dva za klince ali su nesto pobrljavili. Jedan radi lepo ali kad se istrosi baterija ili ga iskljuci skroz tablet kod ukljucivanja dize sistem bez svih aplikavija tj cist sistem kao da nikad nista nije instalirano. A drugi kada se ukljuci samo prikaze pocetni skrin i tako stoji. Sta da im radim?

Link to comment

Ocupaj, ali nezno. Ima dole pri dnu kartice obicno mali plasticni jezicak koji treba pomeriti malo u smeru od kartice da se ista lakse izvuce.

Sad si me zbunio. Zar nema integrisanu?

Edited by katamaran
Link to comment

1. Turn off your prestigio tablet


2. Try this button combination * hold volume + and power button for 10 seconds * hold volume – and power for 10 seconds


3. you will enter recovery mode press volume buttons to navigate


4. simply navigate “factory reset” and confirm


5. Finally, Reboot the device.


Link to comment

Ne pomaze kod ovog zablokiranog. Ne znam sta da mu radim. A ovaj drugi odradio factory reset iz recovery-a i sad ga ukljucio i podesio sve parametre i rekoh aj da ga ugasim da vidim dal ce da zapamti ili jok kad on sad vrti nekoliko minuta vec pover off i nista nece da se ugasi :isuse:

Link to comment

A nemaju nikakvu garanciju? Ja sam uzeo Prestigio tablet pre godinu i po dana i u garanciju je čak bilo i uključeno da oni dođu meni na gajbu po pokvareni tablet i posle da ga donesu kada završe. Ne mogu sada da tražim, ali garancija je između dve i tri godine sigurno.

Link to comment

Jel koristi neko vise Panasonic bezicnih slusalica na jednoj bazi? Uzeo sam nov telefon samo zbog toga i jedno vreme sve radi super pa se slusalica od ovog novog slogira i onda opet moram da registrujem slusalicu. Jel moguce da ga zbuni njegova originalna baza iako nije prikljucena ni na struju  ni na liniju.

 

Mozda mogu tu drugu bazu da namestim da radi kao repeater...

 

Panasonic KX-TG 8120 

Edited by katamaran
Link to comment

Izvinjavam se sto upadam, samo kratko, da li je pravljenje bootabilnog Linuxa isto kao i sa bootabilnim WIN7, recimo? Ne treba mi neki "poseban" softver posto iz WIN pravim LInux?

 

Samo pokrenem rufus i to je to?

 

Probaj EasyBCD.

Link to comment

A nemaju nikakvu garanciju? Ja sam uzeo Prestigio tablet pre godinu i po dana i u garanciju je čak bilo i uključeno da oni dođu meni na gajbu po pokvareni tablet i posle da ga donesu kada završe. Ne mogu sada da tražim, ali garancija je između dve i tri godine sigurno.

Istekla.

Link to comment

Moje iskustvo sa Samsung Galaxy Tab-ovima - svaki put kad krenesh da ih punish - uradi reboot - 'leba ne trazi. Ovo jer mi se desavalo da uredjaj ne reaguje na punjac pre rebootovanja. A ovo sve posle zamene micro USBja, punjaca, kabla (sve po 2 puta) - jer sam "imao srece" da se to desava u garantnom roku...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...