Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

 

Glede sporosti  te krš mašine, još uvek može da ga vrati sa fiskalnim računom i kaže da se predomislila, i to preporučujem.

Reci cu joj da je ovo opcija. Jel problem sto je napisala par reci na jednoj od onih knjizica sto idu uz lap?

 

edit: Kaze sta ce joj brzi. Obzirom da ce ga koristiti samo za fejs, youtube i skajp mozda je i u pravu. U svakom slucaju meni je savest mirna jer sam joj rekao za ovu opciju.

 

Jedno pitanje za moju dusu. Kolko je cest slucaj da je kabl od tastature unutra prikljucen nekim dzekicem a ne zalemljen? Poceo je malo da me zeza kabl na voljenoj dell at102w.

Edited by katamaran
Link to comment

Nego, jel' se dešava vama da firefox neće da izrenderuje dobro poneku sliku? Meni je posebno na forumu uočljivo, ali se dešava i na drugim sajtovima.

Evo, kao sada na primer Singerov avatar.

 

capture.jpg

 

Ponekad puca i logo ppp-a.

Evo sad vidim moj avatar crn.

 

Kada sliku snimim, normalno izgleda, što znači da je problem do renderinga u browseru. Verzija je 36.0 (jebalo ih trkanje sa onim guglovim kršom od browsera).

Link to comment

Probaj reload strane + shift

 

Ja reload strane uvek radim sa kontrolom (šift otvara inspektora), profesionalna deformacija, jebi ga. :D

 

Izgleda da ga je potpuno brisanje historija sredilo, svi ste mi na okupu. Šta je sve ovih dana prošlo kroz njega, dobro da je živ.

 

Prc, nije.

 

Nego, prilikom rifreša se stvari sređuju, nije to problem, nego inicijalno renderovanje strane.

Edited by JozoMujica
Link to comment

 

 

Plus milion. Gtalk je bio mama, ne znam koji kurac su komplikovali s ovim sranjem, jebo im ja pas mater.

 

Simovicu, mislio sam za komp, a ta dva imam na telefonu odavno.

 

 

Dodacu samo na ovo da im jebo ja mater malo, jebo ih Hangout.

Ne kapiram u čemu je razlika? Meni to isto. Ni za jedan nisam bio siguran da li briše istoriju. A izgledaju mi potpuno isto :huh:

 

 

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Reci cu joj da je ovo opcija. Jel problem sto je napisala par reci na jednoj od onih knjizica sto idu uz lap?

 

edit: Kaze sta ce joj brzi. Obzirom da ce ga koristiti samo za fejs, youtube i skajp mozda je i u pravu. U svakom slucaju meni je savest mirna jer sam joj rekao za ovu opciju.

 

Jedno pitanje za moju dusu. Kolko je cest slucaj da je kabl od tastature unutra prikljucen nekim dzekicem a ne zalemljen? Poceo je malo da me zeza kabl na voljenoj dell at102w.

 

 

Khm, pusti neku sugavu flash igricu na fejsu, vidi koliko novi skajp rama uzima, pusti youtube flash i html5 u 720p i gledaj opterećenje procesora...u stvari, je l joj dobro, e dobro, nemoj da se petljaš u tu mašinu, ni AV niti išta, bićeš ti  posle kriv.

 

Glede dell antitenk...at102w, nisam je imao, ali gledam po netu i izgleda da ima neka sa nekim sdl priključkom, ali to bi trebao da odmah možeš da vidiš, verujem da na ibeju ima da se kupi pločica sa kablom, pošto je unutra sve povezano na džek a ne lemljeno pa je i taj način zamene primenjiv.

 

Glede učitavanja za jožomujicu, a ako isključiš hardversku akceleraciju?

 

Da nisu nešto veće menjali pa da ti treba novi drajver :lolol:

 

jedva čekam da probam novu staru operu u nekoj RC varijanti barem

Link to comment

jel ima nacina da saznam dal mi je u lapotu zauzet 1 slot sa 4 giga rama il 2 sa po 2 a da ne moram da trazim negde srafciger?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Khm, pusti neku sugavu flash igricu na fejsu, vidi koliko novi skajp rama uzima, pusti youtube flash i html5 u 720p i gledaj opterećenje procesora...u stvari, je l joj dobro, e dobro, nemoj da se petljaš u tu mašinu, ni AV niti išta, bićeš ti  posle kriv.

 

 

Meni je savest cista jer sam u startu rekao da je neverovatno kilava masina. Dok je imala mcafee bukvalno IE nije mogao da otvori. Sto neko rece mozda je radio neki win update u pozadini jer mi je neverovatno da cak i ovako slaba masina fabricki stize sa softverom koji ne moze da potera. Danas sam joj predlozio da ga zameni a ona nece...

 

Sreca u nesreci je da je ona izuzetno nezahtevan korisnik. Skoro nista sem skajpa je ni ne zanima a nikad pre u zivotu nije sela za kompjuter. Ja sam sa high end masine seo na ono i hteo sam da poludim. AKo neko nije navikao na bolje nema sta ni ono da mu smeta :)

 

Glede dell antitenk...at102w, nisam je imao, ali gledam po netu i izgleda da ima neka sa nekim sdl priključkom, ali to bi trebao da odmah možeš da vidiš, verujem da na ibeju ima da se kupi pločica sa kablom, pošto je unutra sve povezano na džek a ne lemljeno pa je i taj način zamene primenjiv.

 

U njoj je definitivno na dzek nego pitam da li je to cest slucaj i kod drugih da bih pojurio zamenski kabl. Juce sam prosuo nesto na nju pa sam morao da je otvaram i susim fenom dva sata i tad sam video kako je zakacen kabl :)
 
Nisam mnogo tastatura otvarao do sada ali sam uglavnom nailazio na zalemljene kontakte.
 
edit: moguce da je ovaj fazon. Moracu opet da je otvorim da proverim. Ako ima tih kablova da se kupe narucicu na Englesku pa ce mi neko doneti kad budu dolazili
 
008.jpg
Mislis da ovde nema da se nadje?
Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...