Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

Мењам напајање на десктоп рачунару. Кад набодем све прикључке и укључим комп, заврте се вентилатори, али се не покреће тастатура нити монитор. 2 проблема која се могу уочити су:

 

1. на 20 пинском конектору недостаје бела жица -5вдц

2. 4 пински конектор не належе баш најбоље на своје место

 

Ајд ово са 4 пинским ће се решити насилним путем ако је само то проблем, ал ова жица се неће сам од себе створити. Дакле јел то што нема те жице прави проблем или то што није налегао 4 пински или нешто треће?

Rekao bih, ovako napamet, da si kupio pogrešno napajanje.

Link to comment

Ево у чему је био проблем. Мени је требао 4 пински прикључак са 2 црне и 2 жуте жице. Нормално дошао је само један 4 пински са неким другим бојама, а како сам лаик, прогласио сам да је важније колико пинова има конектор него које су боје жица. Та комбинациај жутих и црних жица је стигла на 8 пинском конектору. Тако да је након прикључења 8 пинског конектора у 4 пински прикључак комп прорадио. Практично се користи само пола конектора.

Link to comment

ne mogu da se konektujem na vpn. ako ima neka dobra dusa koja se razume u to da se javi i da mi pomogne, prilicno mi je hitno. ko se javi kao nagradu dobija da cuje moj sexy glas preko skajpa ukoliko je to potrebno da se resi problem.

Link to comment

Posto su neka govna ubila Gtalk i teraju nas da koristimo raspali Hangouts, dizem ruke od toga. Dajte neku preporuku za neki jednostavan mesindzer, po mogucnosti jako slican Gtalku, koji ima opciju da ne pamti chat history.

Link to comment

Dodacu samo na ovo da im jebo ja mater malo, jebo ih Hangout.

 

Plus milion. Gtalk je bio mama, ne znam koji kurac su komplikovali s ovim sranjem, jebo im ja pas mater.

 

Simovicu, mislio sam za komp, a ta dva imam na telefonu odavno.

Link to comment

Plus milion. Gtalk je bio mama, ne znam koji kurac su komplikovali s ovim sranjem, jebo im ja pas mater.

 

Simovicu, mislio sam za komp, a ta dva imam na telefonu odavno.

Vajber meni ok radi i na kompu, odlična varijanta da se kuckaš s nekim a mrzi te na malečkoj tastaturi, plus kad god se smoriš da kuckaš a ti ga okreneš  :nobles:

Edited by James Marshall
Link to comment

Pa to - mali program, ne osetis ga, jednostavan za koriscenje, nista budzenje smajlija i tako ta sranja nego sve prosto k'o pasulj i jako korisno. I dalje ne mogu da dodjem sebi otkako sam neki dan dobio mail o tome da vise ne radi tj. nije podrzan ili sta vec... tek tako, kao grom iz vedra neba. Sad cu djoku naci tako dobar program.

Link to comment

Komsinica uzela laptop pa sad imam jos jednu zabavu  :ph34r:

 

http://www.itsvet.com/proizvod/toshiba-satellite-c50d-a-149-amd-e1-2100-1.0ghz-2048mb-500gb-15.6''-led-wxga-win8.1-64bit/comp_comp_laptop/22/15095

 

Razumem sporu masinu al ne moze IE da otvori. Za task manager mi treba 5 minuta.

99% sam siguran da je ovo stiglo neispravno iz radnje al ajd da vidimo. Sad mu skidam mcafee pa cu da vidim hoce li mu to donekle pomoci.

 

Covek iz radnje mi prica da je osmica spora, spor hard disk..

 

Ne znam kolko da je kilava masina ovako sporo pravo iz radnje ne sme da radi

 

Takt procesora : 1.00GHz

 

Jel moguce da je tolika kanta da ne moze ni svez os sa kojim dolazi preinstaliran da tera?

 

20 minuta mu je trebalo da obrise mcafee

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...