Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Može Opera 12.17 da reloaduje sve tabove odjednom, samo treba malo da se podesi. Ima ovde objašnjeno kako se to radi.

 

Probao sam 32bitnu verziju na 15 tabova na jednom info sajtu, bez ekstenzija, ali sa AdMuncherom u pozadini, i troši nešto preko 600 megabajta. Ne znam šta se dešava kad je podignuta neki duži period.

 

Nije da sam ovo konkretno znao, nego sam znao da sve može sa tabovima pa izguglao. Bila mi je glavni brauzer pet-šest godina, ali sad ne radi tako dobro.

Edited by Malkmus
Link to comment

IE11 sa pet inprivate tabova, 128+44+47+84+35=338

Firefox private browsing sa pet istih tabova 335 i ne prikazuje reklame

 

firefox 2  IE11 0

 

QED

 

 

edit:

btw Opera 12.00, na drugoj mašini, isti tabovi 440, bez reklama

inače ima kada se na strani klikne desno dugme reload every pa ima razne opcije pa i custom, i divna private tab opcija, pa možeš u istom browser prozoru tab do taba dva različita gmaila recimo <3

Edited by Vapad
Link to comment

imam problem sa ulaskom na gmail. isto tako mi se komentari na youtubeu ne učitavaju. non stop se loaduju ali nikada se ne učitaju.
isto tako i na gmailu: loading bar dođe maltene do kraja i tu beskonačno stoji. probao sam da uđem preko basic stylea i uspeo sam da otvorim inbox ali poslednji primljeni mejlovi su od 19.februara kada je ovo sranje počelo.
brisao sam cache i cookies al nije pomoglo. da, koristim chrome ali neće ni u iexploreru...
je l se nekom dešavalo ovo? ima neko neki predlog šta da radim?

Link to comment

Jbg, po toj nekoj logici, i pominjanje zatvorskog shanka je krivično djelo, jer i njime se čine krivična djela i napravljen je da čini zlo. Ne ide to baš tako, mora neko djelo da postoji da bi se čovjek sudio za to, ta priča "e ovako se to radi" nije krivično djelo, jbmliga. Ti možeš na netu da nađeš uputstva za sto zlodjela, ali nije isto pričati i čitati kako se pravi puška i upotrijebiti je. Onda bi svakog profesora ONO i DSZ trebalo u bajbok. 

Link to comment

Ali izvinjavam se, a koje je krivično djelo? Ja rekao da kod kuće imam falš Vindouz? Je li? A ko kaže da je to istina? Valjda ima nešto između "ja rekao" i "učinjeno krivično djelo", neka istraga, utvrđivanje činjenica.

Link to comment

@ Milosh

 

Ma samo treba da se koriste opšta mesta tipa 'RW' (kao što radi Teacher, ja sam tu čak bio preterano eksplicitan), 'loader' i sl. Nikad ne znaš kad ćemo dospeti pod radar.

Edited by Anonymous
Link to comment

Ali izvinjavam se, a koje je krivično djelo? Ja rekao da kod kuće imam falš Vindouz? Je li? A ko kaže da je to istina? Valjda ima nešto između "ja rekao" i "učinjeno krivično djelo", neka istraga, utvrđivanje činjenica.

 

Pa pokrenula bi se istraga da se utvrdi krivično delo, ne treba ti to u životu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...