Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

wtf? otvara mi se SAMO ppp, niti jedna druga stranica.instalirao firefox 3.0, ali je i na exploreru ista priča.
Ovo boldovano pokazuje da je 99% do provajdera... ako se samo reši u toku dana onda je to to.Postoji i vrlo mala mogućnost da se "nešto" (virus ili trojanac) poigralo sa HOSTS fajlom. Ali ne verujem.
Link to comment

sada sam se setio. meni se to desavalo u vreme forwardovanja portova, pa sam mislio da sam nesto zeznuo, medjutim bilo je to njih, jer su nesto radili na mrezi, koliko se secamtrebao bi povremeno dobijati izlaz i na stranice van ppp-a

Link to comment

..., dupli post. al da se ne baci: mozda je neka varijanta hijacka u pitanju, pa ne bi bilo lose malo ocistiti komp.

Edited by Miralem
Link to comment

:DObično kada je problem do provajdera, radi i provajderov home page, kao i sajtovi hostovani kod tog provajdera dok je većina ostalih sadržaja na webu nedostupna.

Link to comment
ne zamajavajte coveka, recite mu istinu: larko, ti si poludeo.
Kol`ko si se ti usrecio sa Deponijom... Vidis sta se desava tvojim kolegama sa Politike.
Link to comment
Drug skida film sa torenta ali je jedini seeder odmaglio na 97.7%, i to fali bas pocetak filma:2958ndh.jpgPosto se i meni nesto slicno desilo pre par dana sa nekim miksom najlepsih golova u istoriji (koji sam, srecom, kasnije nasao na jednom privatnom trakeru), zanima me da li postoji neki plejer koji pusta ovakve fajlove, dakle one kojima fali sam pocetak? Ili neki drugi nacin da se to resi... Malo je trulo brisati fajl ako je skinuto npr. 695 od 700mb...
probaj da ga obradis u virtual dabu... otvara sve sto je bilo kakav video (osim wmv) i ima header...edit: cak ne moras ni ekstenziju da menjas... samo u file/open izaberi *.* Edited by martinj
Link to comment
probaj da ga obradis u virtual dabu... otvara sve sto je bilo kakav video (osim wmv) i ima header...edit: cak ne moras ni ekstenziju da menjas... samo u file/open izaberi *.*
Ovaj očigledno nema header.
Link to comment

Kako se radi indeksiranje sajta na pretrazivacima? Jedan poznanik drzi auto-skolu i odradio je sajtic za istu ali ga to malo jebava. Dakle, evo ga: LinakTrenutno, kucanjem pojmova "auto skola kingstarsm", "kingstarsm" i slicnih se moze doci na cenovnik sajta ili do registra firmi iz SM, ali do glavne strane samog sajta nikako...

Link to comment
Kako se radi indeksiranje sajta na pretrazivacima? Jedan poznanik drzi auto-skolu i odradio je sajtic za istu ali ga to malo jebava. Dakle, evo ga: LinakTrenutno, kucanjem pojmova "auto skola kingstarsm", "kingstarsm" i slicnih se moze doci na cenovnik sajta ili do registra firmi iz SM, ali do glavne strane samog sajta nikako...
Recimo ovako.Inače, sajt je opako ružan.
Link to comment

Danke. Sto se tice izgleda sajta, nisam upucen u tu tematiku i moracu da ti poverujem ali treba uzeti u obzir da ga je lik sam radio (a do pre godinu-dve nije znao kako se pali kompjuter). Recimo, kraljevi koji su radili sajt konkurentskoj firmi su za ovako nesto trazili cifru tipa 150 ojra :Hail: Jeb'o mater ako ja ne bi' bolje uradio a nemam blage veze sa web dizajnom ili cime vec... 4 strane = 150 ojra :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...