Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Na Chromeu mi se otvarali tabovi sami od sebe, usred rada. Obično neka reklama bude, unisales, adblocker, tako. iako uklonim iz ekstenzija svaki put, ono se ponovo pojavi tamo. Uklonim na Control Panelu, izbrišem foldere. Skinem Malwarebytes da ukloni to sve i on navodno ukloni. Pokrenem Chrome, tabovi se opet otvaraju. Izbrišem Chrome i skinem Mozillu. Na Mozilli na ekstenzijama nema ništa, ali se tabovi sami otvaraju kao i na Chromeu.

Ja stvarno više ne znam šta da radim. Pomažite, braćo.

Link to comment

Zalicilo mi na ovo

 

http://www.reddit.com/r/24hoursupport/comments/2500d9/random_tabs_popping_up_in_chrome/

 

Verovatno je neka slicna prica. Ne znam sta je dobro za automatsko pronalazenje problematicnog procesa. Mozda hijackthis pa peske guglanje svega sumnjivog?

 

edit: kazes unisales. Jel si ovo pokupio?

 

http://malwaretips.com/blogs/ads-by-unisales-removal/

Edited by katamaran
Link to comment

Sta su VPN podesavanja i kako se proveravaju?  :mellow:

Virtual Private Network, kad hoces sa kucnog interneta da pristupis poslovnoj mrezi, recimo. Podesava se i proverava na istom mestu gde pravis novu konekciju putanja... Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center

Edited by Milosh76
Link to comment

Jel prestalo? Vraca se posle restarta kompa?

Изгледа да је престало. Уклонио сам оно из таск менаџера и поново пречешљао рачунар оним програмима.

Link to comment

samo da prijavim da su iz smrtno klikcuceg harda (blokirao je xp) izvuceni svi podaci

diskgenius i getdata odradili posao uz minixp

 

i izgorela mi graficka na drugom kompu

 

nema leba za smrtni klik

Link to comment

Zbog prirode posla moram da imam otoreno po dvadesetak tabova u jednom prozoru browsera. I tako sa nekoliko prozora. Sve to refrešujem nekoliko puta na sat. Mašina mi se zaguši nakon par sati. OS je win7.

 

Koji browser (trenutno koristim Chrome i FF) bi preporučili kao "najlakši" i najbrži za ovakve potrebe koji bi zauzimao najmanje resursa i najmanje opterećivao mašinu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...