Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

:D cudno da ne zelis, zvuci primamljivo

 

vise sam mislio na tavan kao lokaciju za ruter, crep ne bi trebao da predstavlja ozbiljnu prepreku, ostaje pitanje da li je uopste izvodljivo instalirati ruter na tavan i eventualno pitanje visine, al cenim da se ne radi o soliteru

Link to comment

Jeste montažno/demontažna, ona koja se odvrne iz baze.

OK hvala, ja sam mislio da postoje kao neki pojačivači signala kojima možeš da nižeš WiFi, meni je to nekako bilo logično. Moraće kabl.

Naravno da postoji. Kupiš bilo koji wifi ruter koji ima bridge/repeater opciju.

Link to comment

Jeste montažno/demontažna, ona koja se odvrne iz baze.

OK hvala, ja sam mislio da postoje kao neki pojačivači signala kojima možeš da nižeš WiFi, meni je to nekako bilo logično. Moraće kabl.

Imas ovako nesto  sto bi trebalo da odradi posao, ali pojma nemam da li dobro radi i da li vredi te pare.

Edited by Milosh76
Link to comment

Imaj u vidu da repeateri efektivno seku protok na pola (imaćeš 50% ili manje od protoka koji imaš na glavnom uređaju)...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Jebote, jebote, jebote, ja tek sda vidim da ne postoji opcija da prosto obrisem neki svoj video na svom kanalu.

 

Ili postoji? Ja trazio pola sata, nema opcije "delete"

Link to comment

Neko je pitao za alternativu za mikrotorent, drugar koji je torent frik hvali qbittorrent, dovoljno jednostavan, ne komplikuje, ono što je nekad bio mikrotorent. 

Link to comment

Jebote, jebote, jebote, ja tek sda vidim da ne postoji opcija da prosto obrisem neki svoj video na svom kanalu.

 

Ili postoji? Ja trazio pola sata, nema opcije "delete"

 

Na kom bre kanalu? :D

 

Ako misliš na Youtube, odeš u Video Manager (na strani videa, ispod videa sa desne strane), selektuješ videa koje hoćeš da obrišeš, i iz menija Actions koji se nalazi iznad spiska videa izabereš opciju Delete.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Da li se nekom desilo da mu odjednom uspore browseri , ali mu download radi normalno i testovi brzine pokazuju da je sve normalno? Poslednjih 5-6 dana jedva mi se otvaraju stranice, potrebno je dva-tri puta da reloadujem da bi se otvorila stranica, dok bez problema skidam torente. To se desava na svakom racunaru u kuci. 

Edited by reg
Link to comment

Poslednjih 5-6 dana jedva mi se otvaraju stranice, potrebno je dva-tri puta da reloadujem

Ovo se desava i meni na SBB ali sam to povezao sa povratkom na Kaspersky pure 3

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...