Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kad smo kod MS-a...

Gde im je call centar za Srbiju.

Poslednji put sam se jedva sporazumeo sa nekom, inace, vrlo ljubaznom devojcicom.

 

Sent from my WP 7.8 using Tapatalk!

Link to comment

Ma to oko Win+Office licenci lako ćeš.

Povedi računa o drugim aplilacijama recimo TeamViewer ;)

Da ne pomisliš i kažeš "Legalni smo 100%" kad ono...

Mislim da na sajtu poreskog imaš malu aplikaciju kojom možeš proveriti računare i naći instalirane app. Isti program koriste i inspektori.

Link to comment

krom mi ne pušta youtube. samo ton i crno. 

al ne prijavljuje neki java apdejt da treba i sl. 

 

neki put i pusti, nisam ustanovio zakonitost kada. 

 

što može bit.

eksplorer vrti. 

moram li reinstal kroma or what. 

apdejtovao sam krom i javu. 

Link to comment

desni klik na video > settings > pa vidi je l shtiklirano enable hardware acceleration?

probaj da disablejujes ili obrnuto pa probaj jopet

Edited by maheem
Link to comment

Ma to oko Win+Office licenci lako ćeš.

Povedi računa o drugim aplilacijama recimo TeamViewer ;)

Da ne pomisliš i kažeš "Legalni smo 100%" kad ono...

Mislim da na sajtu poreskog imaš malu aplikaciju kojom možeš proveriti računare i naći instalirane app. Isti program koriste i inspektori.

 

Ček, šta je sa problem sa TeamViewer-om. On je besplatan. 

Link to comment

desni klik na video > settings > pa vidi je l shtiklirano enable hardware acceleration?

probaj da disablejujes ili obrnuto pa probaj jopet

 

uopće neam opciju setings

Link to comment

Mogli bi se apdejtovati i drajvere za grafiku i flash posebno sa adobeovog sajta, a java nema veze sa time....IE koristi drugačiji fleš od kroma, tako da to podešavanje neće imati veze, ima hrom neku svoju šontavu verziju koja je uvek kao apdejtovana i mislim da zaista nema settings nego je valjda bitno da li je negde u onim dubokim podešavanjima stavljna akceleracija ili tako nešto, zaboravih, ako radi na lisici jab prešo na to. :)

Link to comment

Mislim da na sajtu poreskog imaš malu aplikaciju kojom možeš proveriti računare i naći instalirane app. Isti program koriste i inspektori.

 

...a koja je free SAMO za nekomercijalnu upotrebu. Tako poreska 17+ debelo krsi zakon koji bi trebala sama da kontrolise.

 

 

 

 

 

Sent from my WP 7.8 using Tapatalk!

Link to comment

Mogli bi se apdejtovati i drajvere za grafiku i flash posebno sa adobeovog sajta, a java nema veze sa time....IE koristi drugačiji fleš od kroma, tako da to podešavanje neće imati veze, ima hrom neku svoju šontavu verziju koja je uvek kao apdejtovana i mislim da zaista nema settings nego je valjda bitno da li je negde u onim dubokim podešavanjima stavljna akceleracija ili tako nešto, zaboravih, ako radi na lisici jab prešo na to. :)

bah, meni je pomoglo disovanje akceleracije u IE za chrome. al davno to beshe...

a ti sad uzivaj u carima youtubea preko chromea :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...