Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

3. dan agonije sa "BOOTMGR is missing" 
pokušavam da instaliram Windows na komp bez OSa. skinuo sam instalaciju win7, raspakovao ISO na usb tj. napravio bootable USB, u BIOSu podesio da ga bootuje sa usba i prva dva puta je instaliranje krenulo međutim posle dva- tri minuta mi je izbacio error: some files are missing blah blah. posle ta dva puta uopšte nisam uspeo da pokrenem instaliranje već mi je odmah na crnom ekranu izbacivao "BOOTMGR is missing press ctrl+alt+del to restart"
ponovo sam pravio bootable usb, ponovo skidao instalaciju, proverio bad sectors na usbu, iskopčavao sve kablove, sve i svašta al nema pomaka. sad skidam neku drugu instalaciju pa ću probati sa dvda i usba ponovo a u međuvremenu svaki hint bi mi dobrodošao. nemam bensedina a prilično me ovo izvodi iz takta.

Link to comment

da, svaki put bez greške. čudno mi je da je prva dva puta pokretao instalaciju a posle toga ništa. čekam da se skine nova instalacija pa da probam sa dvda.

google mi nije pomogao

Edited by maheem
Link to comment

Ja sam te greske gledao kada sam na prastari komp pokusao da instaliram win7.bio sam sokiran kad sam guglajući našao da "ploča ne podržava win7 instalaciju" ili tako nešto.Mislio sam da jbga nema veze.Onda sam bunario i na netu našao tu neku iso instalaciju za prastari hardver.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...