Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

Ne bi smelo to, svi mailovi sa istim slovnim rasporedom bez obzira na tačke treba da su isti: imeprezime = ime.prezime=im.ep.rez.ime

 

Kad se logujes sa ime.prezime i sa imeprezime a sa istim passwordom, ideš u isti inbox...

 

Drugim rečima, promeni password iz odma i proveri Last account activity (dole desno u gmailu kad se uloguješ u inbox)

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Jesi siguran u to, da je potpuno isto, ne mogu biti dva razlicita maila? U tom slucaju bi se ovi mailovi mogli okarakterisati kao spam...

Provericu malo kasnije, cim dodjem kuci, nezgodno mi sa tableta.

Zadnji put se to desilo pre par meseci, mail od iste osobe, posle se nje desavalo nista cudno pa sam i zaboravio...

Link to comment

Jesi siguran u to, da je potpuno isto, ne mogu biti dva razlicita maila? U tom slucaju bi se ovi mailovi mogli okarakterisati kao spam...

Provericu malo kasnije, cim dodjem kuci, nezgodno mi sa tableta.

Zadnji put se to desilo pre par meseci, mail od iste osobe, posle se nje desavalo nista cudno pa sam i zaboravio...

Potpuno sigurno da . u Gmail nalogu ništa ne znači. Ja probao više puta, sa različitim nalozima.

Link to comment

Meni su mesecima stizali mejlovi iz Slovenije od nekih devojaka koje se prijavljuju za statiranje  :naughty:

 

Nikad nisam provalio razlog. Moguce da je samo slican mejl sa agencijom kojoj su htele da posalju.

 

edit: moj mejl  nema tacku izmedju "agencija" i naziva dok je ova prva koju sam pogledao poslala na agencija.ime

 

 

Živjo,

Sazonov mi je posredoval vaš email (za statiranje).

 

:)

 

edit 2: gugl na nalazi mejl varijantu sa tackom izmedju.

 

edit 3: ova je nasla mejl na nekom studentskom servisu

 

Pozdravljeni :)
sem cenzurisano in vam pišem v zvezi z oglasom, ki sem ga našla na spletni strani študentskega servisa.
stara sem 24 let in že kar precej časa opravljam delo hostese na sejmih, prireditvah in raznih promocijah.
sem urejena, simpatična, komunikativna, predvsem pa me veseli delo z ljudmi, ki ga (glede na pretekle
 izkušnje) zelo dobro opravljam. če še vedno potrebujete hostese, me lahko kontaktirate na naslednjo tel

 

I onda su odjednom prestali da stizu mejlovi od slovenki :(

Edited by katamaran
Link to comment

u hromom kad hocu you tube pojavi se  

 YouTube

The app is currently unreachable. 
 
Incorrect certificate for host.
The server presented a certificate that doesn't match built-in expectations. These expectations are included for certain, high-security web sites in order to protect you.
Error 150 (net::ERR_SSL_PINNED_KEY_NOT_IN_CERT_CHAIN): The server's certificate appears to be a forgery.
o cemu se tu radi?
pomozite duduku
 
drugi pretrazivaci rade 
Edited by bradilko
Link to comment

Uz koliko muke bi apsolutni pocetnik mogao da uradi sajt u wordpress-u (eventualno neki drugi sto jednostavniji alat) a da taj sajt bude dovoljno kvalitetan da moze da se naplati ?

 

Nikakve perverzije mi ne bi trebale za taj sajt. Pretpostavljam da bi neki ok templejt bio ko bombona i da bi ga bilo lako srediti.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa uradi sebi sajtić u wordpressu, sve možeš da organizuješ za dž, igraj se nedelju dana pa vidi kako ti ide i na šta liči...

 

Kvalitet/prodaja zavise najviše od toga kakav si prodavac ^_^

Link to comment

Početnike WordPress dočekuje specijalnim parom kljova, cilja oko mekog trbuha... Not. Skini EasyPHP ili nešto slično for dummies i probaj na brzaka. Ain't no rocket surgery, ali nemoj da očekuješ da je sve point & click.

Link to comment

Probacu. Kad sam mogao Premiere da naucim u hodu naucicu i ovo.

 

Prodaja nije problem al ne bih da kupcu neko u buducnosti kaze ko te ovo zeznuo  :)

Edited by katamaran
Link to comment

Pro aj malo da se upoznaš sa osnovama htmla ako već nisi, ako si se snašao u Premieru, WordPress ne bi trebalo da ti predstavlja veliki problem za savlađivanje za početak.

Link to comment

Imam daljinski upravljač MADE FOR YOU 1:1 PLUS.

Da li neko zna koje tastere da pritisnem pre unošenja odgovarajućeg koda?

 

Ако не зна гугао, не зна нико.

 

Досад сам за практично све чему сам затурио/уништио упутство нашао пдф негде на мрежи, чак и за тако неке глупости. А и за тако један даљинац, чак ми се назив чини познат. Имам фолдер dox\uputstva и све тамо слажем, нема да фали. Чак сам нашао упутство како да заменим сатић који укључује грејач за одлеђивање у фрижидеру, тачно тај модел.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...