Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ja imam problem sa explorerom. kao da se pokrece neki motor + nece da otvara web nego se zakoci. poslala sam error report i evo sta kaze:Problem caused by Microsoft Internet ExplorerThis problem occurred because Microsoft Internet Explorer, which was created by Microsoft Corporation, was slow or unresponsive.This type of problem occurs when a program is slow or has stopped responding and you choose to shut it down. This is also referred to as an application hang. Most of the time, there's nothing you could have done to prevent this type of error, but there are some troubleshooting steps you can try.Troubleshooting--------------------------------------------------------------------------------It's hard to determine exactly what causes Internet Explorer to stop responding, but it's usually due to one of the following reasons:Spyware, adware, or other malicious software. If you have downloaded free software from the Internet, you might have inadvertently downloaded spyware with it. Spyware is software that can display advertisements (such as pop-up ads), collect information about you, or change settings on your computer, usually without your permission. Internet Explorer add-ons: Add-ons are software that add features or tools (an Internet toolbar for example) to Internet Explorer. Computer viruses: If your computer has a virus, the virus can cause Internet Explorer to stop responding. Submitting a problem report is the best way to inform Microsoft about the unresponsive application on your computer. We use these problem reports to analyze the problems in the software and fix them.In addition to sending problem reports, there are also a few things you should try. These solutions are not meant to fix all application problems, but they may help you prevent or troubleshoot unresponsive applications. i sta sada da radim? nista mi nije jasno.

Link to comment

da li neko zna zasto nije moguce postovati na forumu iz safari browsera? (da da, kupio sam iphone, ja ga imam a vi ne, ha-ha!)takodje, jedno pitanje u vezi laptopa: od pre nekoliko dana mi se, kad ga otvorim, pod odredjenim uglom gubi slika. da li je vreme za paniku (& prodaju istog nekom slepcu)?i trece, fala svima (konacno sam se setio :lol: ) koji su mi pomogli oko proslog problema- tj viskom struje koja se prenosila i na "sasiju"". problem je bio u produznom kablu- kad ga ukljucim na uzemljeni utikac, radi normalno.

Link to comment
da li neko zna zasto nije moguce postovati na forumu iz safari browsera? (da da, kupio sam iphone, ja ga imam a vi ne, ha-ha!)
Trt
Link to comment

procito sam vec to, smrade.al iphone ima nekoliko prednosti u odnosu na e70- kad njega kupim, mogu da prodam ipod i sadasnji telefon, tako da ce me ceo upgrade kostati oko 100 evra. i ne moram da se zajebavam sa sd karticama.btw: jedina prevara koju sam otkrio za sada: u jebeni iphone, za razliku od ipoda, idu samo apple slusalice. sto bi trebalo da izadje na to da treba da bacim sennheisera i zadovoljim se osrednjim kvalitetom zvuka. bar ako ne smislim kako da resim taj problem.

Link to comment
nije valjda da su vulve stavili nestandardan ulaz za slušalice?
standardan je, ali apple sluske imaju uzi "vrat", kako da ga nazovem. ostale ne mogu da udju dovoljno duboko i naprave kontakt- jedino ako ih celo vreme svom snagom pritiskas. ili sastruzes zastitnu gumu kod ulaza... samo, te slusalice kostaju 150 evra, pa se ne bih bas zajebavao i majstorisao (kad ja nsto popravljam i namestam, to ima samo 3% sanse da prezivi).
Link to comment
standardan je, ali apple sluske imaju uzi "vrat", kako da ga nazovem. ostale ne mogu da udju dovoljno duboko i naprave kontakt- jedino ako ih celo vreme svom snagom pritiskas. ili sastruzes zastitnu gumu kod ulaza... samo, te slusalice kostaju 150 evra, pa se ne bih bas zajebavao i majstorisao (kad ja nsto popravljam i namestam, to ima samo 3% sanse da prezivi).
naravno. glupo je da skrnaviš Sennheiser makar to bila i samo intervencija na kabliću. ko bi rekao da će Apple da napravi takvu malu podvalu :rolleyes:
Link to comment
standardan je, ali apple sluske imaju uzi "vrat", kako da ga nazovem. ostale ne mogu da udju dovoljno duboko i naprave kontakt- jedino ako ih celo vreme svom snagom pritiskas. ili sastruzes zastitnu gumu kod ulaza... samo, te slusalice kostaju 150 evra, pa se ne bih bas zajebavao i majstorisao (kad ja nsto popravljam i namestam, to ima samo 3% sanse da prezivi).
postoji resenje. isprsi se jos koji € ili ?.ako imas lemilicu, mozes i sam da ga napravis. Edited by voja i
Link to comment
naravno. glupo je da skrnaviš Sennheiser makar to bila i samo intervencija na kabliću. ko bi rekao da će Apple da napravi takvu malu podvalu :rolleyes:
pa sad, postavlja se pitanje: a sta, koj moj, da slusam onda sa sennheiserom? srecom, tu je voja i sa resenjem: i sam sam pomisljao da bi tako nesto trebalo da postoji, samo nisam jos stigao da potrazim/ niti sam imao ideju kako bi to moglo da se zove. u svakom slucaju, hvala bladdere (jbt na ovom topiku sam se izzahvaljivao koliko nisam u celom forumskom postojanju, a moguce i zivotu :lol: )ps. sto se applea i :rolleyes: smajlija tice, moram reci da sam sa njima imao do sada samo pozitivna iskustva. npr, napojio sam ipod pivom, odneo ga u servis, i dali su mi novi (jes da sam lagao da se sam od sebe zakocio, al opet- u stanju su da provere razlog malfanksna, pa opet nisu pravili problem). Edited by Miralem
Link to comment
xxxxx ti mac.kako sad da na PC-ju otvorim xxxxx word doc na kome sam danas radila na macu a da ne budu kuke i kvadratici ?
Mozda da probas upload doc-a na G-Docs ili Zoho, pa vidis da li je moguce tamo otvoriti dokument ---> konvertovati itd?Legitimno je pokusati i konverziju na nekom od doc to pdf site-ova (po meni najbolji je PDF online )Ukoliko je covek bas ocajan moze se probati i potpuno novi Adobe Acrobat.com (ali da budem iskren, upravo ga isprobavam i od 6 upload-ovanih .doc do sada, samo jedan mi ispravno prikazuje)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...