Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Neki jednostavan nacin da se onlajn casopis snimi kao pdf?  Neki flash je u pitanju a ekstenzija je php.

 

Instaliraš neki besplatan PDF printer poput CutePDF, pa možeš iz bilo koje aplikacije (a samim tim i browsera) da odštampaš bilo šta u PDF:

Link to comment

Koji qrc sa ovim "discovering items" prilikom kopiranja, brisanja ili samo otvaranja foldera sa video i/ili audio fajlovima?

Sve češće i sve duže traje, rebuildovao sam indexe, defragmentovao diskove, sve isto na tri W7 računaljke...

Ideas anyone?

Link to comment

@skyhighatrist

 

nisam najbolje razumeo koje je tvoje pitanje, bilo bi dobro da ga postavis ponovo, ali sa malo vise detalja. ovako mi se cini kao da je to neki 'notification' koji bi mogao da se iskljuci?

Edited by hoffnung
Link to comment

Probacu. Hvala puno.

 

edit: daje mi samo prazan fajl. Ista stvar i na demo fajlu kod ovih

 

http://www.flashpageflip.com/demos/flash-php/Main.php?MagID=1&MagNo=1

 

 

demo ima print dugme koje bi mozda dalo celu stranicu. Ovo sto ja hocu nema dugme a sa ctrl+p izbaci praznu stranicu za stampu.

Moram da se pohvalim da sam genija (a mozda i nekom drugom pomogne)

 

Otvorio u maxthon browseru i upalio resource sniffer. Sa listanjem stranica je pronalazio direktne linkove do slika. Na kraju samo download all :)

Link to comment

Koristiš li CCleaner ili tako neki program za čišćenje?

Yep. (pitaš zato što bi CC mogao biti deo rešenja ili problema?)

 

nisam najbolje razumeo koje je tvoje pitanje

8uqi5LQ.png

 

BRJtI.png

 

Otvorim folder ili/i krenem da pustim film, kopiram/premestim fajl na drugu lokaciju ili ga obrišem - u address baru se pojavi zelena linija koja se puni, i puni, i puni... što je bliže kraju, sve je sporije...

U mom slučaju, problem se javlja isključivo sa media fajlovima (prevashodno video, nešto ređe i muzika). Recimo, povelike PDF ili PSD fajlove za koje pravi preview thumbnailova uradi čas posla, ali video/audio... :frust:

 

Otvorim folder sa serijom, thumbs su već generisani, dvokliknem da pustim seriju, on otvori player i stoji dok onaj bar odozgo ne dođe do kraja, nekad potraje po tri-četiri minuta...

Link to comment

Jesi li probao sa defragmentacijom harda? Cini mi se da meni ovo discovering items stoji dok mi je hard u sleep modu i nestane cim se probudi.

Link to comment

Koji qrc sa ovim "discovering items" prilikom kopiranja, brisanja ili samo otvaranja foldera sa video i/ili audio fajlovima?

Sve češće i sve duže traje, rebuildovao sam indexe, defragmentovao diskove, sve isto na tri W7 računaljke...

;)

Link to comment

Nope (wmp). Od playera koristim Winamp i GOM, a u jednom trenutku sam deinstalirao GOM i kodeke, da vidim dal' će problem da se reši. Nije, naravno.

Link to comment

@skyhighatrist

 

gledam ovaj video i palo mi je nesto na pamet. da kroz cmd [ubijes kao i on ovaj explorer.exe] uradis sve ono sto te muci kada ides preko grafickog rezima, cisto da vidis kako ce da se u tom slucaju ponasa. kopiranje, brisanje... itd.

 

 

edit: ako i dalje koci ili pravi problem, onda je 100% hardware u pitanju.

Edited by hoffnung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...