Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Što uopšte pokrećeš Youtube da bi ga pretraživao? Dovoljno je da u Google ukucaš yt: traženi pojam, i izbaciće ti na prvoj strani uglavnom yt rezultate.

Da ne pominjem da na Google-u imaš izbor kada tražiš nešto "Video", pa ti da pogotke i sa Youtube, ali i sa drugih servisa...

Link to comment

Da, to je i mene onomad iznerviralo, što mi je trpao potpuno iste profile klipova kao recommended. Očigledno, radi to prema history. Onda obrišeš history i podesiš da ne snima history. I onda vidiš da ti i dalje predlaže u recommended na osnovu onoga šta gledaš, iako ti je history prazan  :lol:

Pa su onda bili napravili dva homea - recommended (ono šta ti oni predlažu) i what to watch (šta ti gledaš). Pa su sad recommended ugurali u what to watch i ukombinovali smisao. To je jednostavno jače od njih - moraju ljudi da ti preporuče, pa to ti je.

 

Ja imam isto 6-7 favorites foldera (spotovi, predavanja itd) i 7-8 pretplata na kanale i prebacio sam i ja bookmark na my subscriptions (ili može na Playlists) i onda ne moram da gledam njihove preporuke.

Link to comment

@yozo&razz

 

samo je navika u pitanju. jbg, tako sam navikao :) od sada cu tako nekako, kao sto si napisao. inace, svasta sam nesto saznao na forumu foss [freeopensourceserbia] ono sto jedino radi posao jeste: how to remove channel recommendations permanently on youtube sada je malo lakse kada znam da moze lepo da se sve sredi. ili da pretrazujem [kada koristim browser] kao sto si ti yozo napisao, ili da primenim ovo resenje iz linka. super je kada imas izbor, umesto da ono sto se nametne, ne mozes da izbegnes. mislim, na tv-u kada neces neki kanal, ti ga ne memorises i mirna backa.

Link to comment

ne koristim hrom uopšte

što, jbt? daleko najbolji brauzer još od vremena kad je jamie zawinski izmislio mozzilu (na njegovom blogu sam '99. prvi put pročitao za google)

Link to comment

Najbolji brauzer je bila opera. Neprevaziđen rad sa multitabovima. Hrom mi je spor, i ne volim ga, čisto subjektivno. A i nekako mi lakše da podesim FF, skida mi YT direktno, radi mouse gesture, i blokira reklame kako treba, i ne meša mi se u jezik stranica, sve to za 300M rama, fino.

Edited by Vapad
Link to comment

Koji qrc sa ovim "discovering items" prilikom kopiranja, brisanja ili samo otvaranja foldera sa video i/ili audio fajlovima?

Sve češće i sve duže traje, rebuildovao sam indexe, defragmentovao diskove, sve isto na tri W7 računaljke...

Link to comment

Koji qrc sa ovim "discovering items" prilikom kopiranja, brisanja ili samo otvaranja foldera sa video i/ili audio fajlovima?

Sve češće i sve duže traje, rebuildovao sam indexe, defragmentovao diskove, sve isto na tri W7 računaljke...

 

Очекуј да ти ускоро нађе 150.000 радника за које ниси ни знао да их плаћаш...

Link to comment

@yozo&razz

 

samo je navika u pitanju. jbg, tako sam navikao :) od sada cu tako nekako, kao sto si napisao. inace, svasta sam nesto saznao na forumu foss [freeopensourceserbia] ono sto jedino radi posao jeste: how to remove channel recommendations permanently on youtube sada je malo lakse kada znam da moze lepo da se sve sredi. ili da pretrazujem [kada koristim browser] kao sto si ti yozo napisao, ili da primenim ovo resenje iz linka. super je kada imas izbor, umesto da ono sto se nametne, ne mozes da izbegnes. mislim, na tv-u kada neces neki kanal, ti ga ne memorises i mirna backa.

 

Problem je u tome što i oni konstantno menjaju sajt. Ti taman nađeš jedno rešenje i misliš da si ih zajebo, kad eto vraga.

Link to comment

jeste stvarno kao sto razz napisa. znam iz iskustva sa skriptom 'viewtube' kada se ista ne bi menjala s'vremena na vreme, bilo mi besmisleno je koristiti bas zbog toga sto ovi svaki cas nesto menjaju.

 

Nečuveno! Dokone budale...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...