Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

:lolol:

to je, Tale, opet, po meni, indikacija nekih drugih problema. Uglavnom, kada ti kaže prilikom kopiranja xp u plavom, pred instalacionom, okruženju, da nije mogao da nađe/kopira neki fajl to može, pored te prve mogućnosti da nije dobra instalacija, da ukazuje i na problem sa USB kontrolerom, SATA kontrolerom, memorijom, mada ti je prošla test, diskom, iako ti je prošao test...itd.

 

Još jedno pitanje, malo glupo, da li si menjao USB port sa koga pokušavaš da instaliraš.

 

Ukoliko imaš vremena i volje, a, iskreno, čini se da imaš barem ovog drugoga na pretek, možeš, ako ti i druge verzije puknu (inače, za promenu, probaj da nađeš untouched xp sp3 negde, tako traži), možeš da pokušaš sa HP USB formating toolom, imidžom win98 boot diskete, sa smart drajvom, i metodom instalacije sa hard diska, koji bi pre toga formatirao u full (nasuprot brzom) i to nekim akronis disk menadžerom na drugom kompu.

 

ovo ovo ovo ovo ovo i boca starog džanksa....eh da, i nešto sreće

 

odoh da kuvam ručak, ali pratim topik sa zanimanjem, i konzervom piva :lolol:

Edited by Vapad
Link to comment

Pa ovo je fenomenalno :D

Sećaš se da sam napisao da ne radi tastatura i da mora da se koristi eksterna?

E, pa sada ne mogu da ukucam Name i Organisation jer eksterna u ovoj fazi ne radi.

Link to comment

Da li imas u biosu USB keyboard and mouse support?

 

Ih, tako kao ti, svaki dan, po par komada, već sedam godina :)

 

Zato i nemam problem, kao neki, da širim znanje, i onako ti slaba vajda od toga :lolol:

Link to comment

Nemam. Vratio sam se u mini XP i napravio Copy nečega nadajući se da će da ostane u clipboard. Džaba.

 

Ima li teorije da iz Mini XP izmenim ručno taj korak u setup (unesem Name i Organisation) jer vidim sve što je do tog koraka instalirano?

Edited by Tale
Link to comment

:lolol:

to je, Tale, opet, po meni, indikacija nekih drugih problema. Uglavnom, kada ti kaže prilikom kopiranja xp u plavom, pred instalacionom, okruženju, da nije mogao da nađe/kopira neki fajl to može, pored te prve mogućnosti da nije dobra instalacija, da ukazuje i na problem sa USB kontrolerom, SATA kontrolerom, memorijom, mada ti je prošla test, diskom, iako ti je prošao test...itd.

 

99%... nije ni onaj prvi OS prso tek tako, to je jedan isti problem sve vreme, hardverski po svoj prilici.

Link to comment

Da, moguće je.

Voleo bih samo da preskočim ovaj korak, čisto znanja radi.

Pre ovog koraka eksterna tastatura i miš rade, onda instalira devices i tu dolazi do prekida rada tastature i miša, baš u nevreme.

Link to comment

Da, moguće je.

Voleo bih samo da preskočim ovaj korak, čisto znanja radi.

Pre ovog koraka eksterna tastatura i miš rade, onda instalira devices i tu dolazi do prekida rada tastature i miša, baš u nevreme.

 

probaj bez miša, samo sa tastaturom

Edited by Vapad
Link to comment

Ajd, ne-bilo-ti-teško, probaj live linux, fore radi.

EDIT

DSL ili puppy će biti dovoljno, da vidis samo šta se da kontrolerima dešava...

Edited by Vapad
Link to comment

Je l' još nekom Chrome počeo da zeza sa neotvaranjem New Tab Page ("this webpage is not available")? Pokušao i sa isključivanjem ekstenzija i sa uninstallom, ne pomaže.

Edited by miki.bg
Link to comment

kako ne pomaže uninstall, to je za hrom najbolje rešenje :D

 

Izvini, šalim se, ne koristim hrom uopšte. Generalno, gotovo svi problemi kod brauzera, na koje sam naišao, proističu od raznih tulbarova, koje možeš, a i ne moraš, da vidiš kao ekstenzije, pogledaj u add/remove da li ima nešto nepoznato...ili provuci AdwCleaner.

Link to comment

uh kako sam se sada iznervirao...

 

na youtube pocetnoj stranici nikako vise ne mogu da promenim u 'worldwide' tj. kada promenim i dalje mi izbacuje: "cecu, jecu, i ostali turbo-folklor" kao "recommended". procitao sam pre neki dan ovde da je neko spomenuo ovo, ali sam ja uvek to resavao [kada izbrisem histrory, cookies...] tako sto promenim u "worldwide" i bude sve kako treba.

 

ono sto me je iznerviralo jeste sto ovo moram da trpim! nije do mene! kako je kod vas situacija?

 

videcu sta cu i kako cu, ali definitivno vise necu ici na glavnu stranicu. verovatno cu napraviti nekakav shortcut sa nekim npr video fajlom i odatle pretrazivati kada koristim web browser.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...