Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li postoji način da ti VD daje frejm na minut a ne na sekund? Tj. da li postoji način da se tako podesi.

 

Drugi, lakši :D, meni, način je da prosto otvoriš taj folder, staviš ga u list, podesiš prozor taman tako da staje, lupa, 25 fajlova po visini i samo zaokužiš one dole :lolol:

Link to comment

bojim se da ces to morati rucno da radis. inace bi tako bilo "lakse" i niko ne bi "trosio zavesicu" mozda i postoje programi [ja ne znam] koji bi ti mogli pomoci donekle, ali opet bi veliki deo posla morao rucno da uradis.

 

automatski moze da se uradi brisanje/preimenovanje/... odredjenih ekstenzija koji npr pocinju sa: .mkv i svi fajlovi unutar nekog direktorijuma ce biti obrisani, ali ne i ostali koji se nalaze u istom. npr avi. e, sada.. kako zadati programu da izvrsi naredbu da se odredjeni fajlovi izvuku tj ostave iako im je ekstenzija ista, osim naziva samog fajla. ovo vise razmisljam na glas jer mi se sve cini da je to nemoguce, ali neka ostane da nemam iskustva sa ovim stvarima.

 

Link to comment

Naleteo sam skoro na neki auto-renamer, do zla boga načičkan opcijama, čini mi se da je imao i step opciju. Mislim da bi moglo da ti reši problem.

Link to comment

Je, ali samo za rename ali ne i za izdvajanje, inače acdsee 2.5 i okolo, imaju, nasleđen, odličan alat za rad sa dosta fajlova, ali ne znam da li može i ovo.

Link to comment

 

Drugi, lakši :D, meni, način je da prosto otvoriš taj folder, staviš ga u list, podesiš prozor taman tako da staje, lupa, 25 fajlova po visini i samo zaokužiš one dole :lolol:

mislim da cu primeniti ovaj sirov nacin :)

Link to comment

Pa napravi rename sa stepom, F5, odmah se odvoje, c/p i gotovo.

jel moze ovo korak po korak :(

a ovo je izgleda najbezbolniji postojeci nacin za pravljenje timelapse zapisa, evo sada tovarim 21000 frejmova u VirtualDub-u i treba mi za izdvajanje 15 minuta....odnos 1 na 1, prakticno.

 

uz malo srece, uskoro cu imati fantasticno uzbudljiv timelapse zidnog sata.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

nasao i ja neki Advanced Renamer, trazim mu step opciju. 

edit: e ljudi nepotrebno je, Vapad ima carski sistem, samo grunem pravi interval i zaokruzim zeljeni red :lol: Srbin pobedijo!

Edited by Грешни Василије
Link to comment

isuse imam 21.000 fotografiju svog zidnog sata u kuhinji. oce neko da kupi, 10 evra 5.000 komada, ful HD redi.

Link to comment

Uh. OK imam 1.500 odabranih frejmova, ali da bi ih Premiere prepoznao, moraju da budu sekvencijalni...dakle ipak mora rename :(

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...