Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Meni se desava to vec par meseci. Mislila sam da je do njih, ali stanje je const. Jedino sto mi pomaze je da ispraznim cache i restartujem browser. Inace nailazila sam na jos nekom mestu gde se ljudi zale na engleskom jeziku. Engleski odgovor je da nema univerzalnog leka <_<.

Link to comment

serija: baklavina pitanja; epizoda: 17svchost.exe: imam ga u ravno 13 inkarnacija, 6 radi system, 4 local service, ostatak network service. jede memoriju ko blesav, i cini mi se da se mnozi vremenom (skoro sam sigurna da ga je u pocetku bilo 1 ili 2). sistem je vista, a fajl se nalazi u system32, u prefetch i u winsxs folderima. sve sto sam mogla da nadjem na netu je da nista ne diram :). jel ima jos neka mudrost?fala :)

Link to comment
serija: baklavina pitanja; epizoda: 17svchost.exe: imam ga u ravno 13 inkarnacija, 6 radi system, 4 local service, ostatak network service. jede memoriju ko blesav, i cini mi se da se mnozi vremenom (skoro sam sigurna da ga je u pocetku bilo 1 ili 2). sistem je vista, a fajl se nalazi u system32, u prefetch i u winsxs folderima. sve sto sam mogla da nadjem na netu je da nista ne diram :). jel ima jos neka mudrost?fala :)
Iskreno, malo mi je puno 13 komada ... Ali je sasvim moguće... Nego, jel ti jede samo memoriju, ili ti i recimo opterećuje protok ? Možda imaš neko čudovište... A nije virus, nego neki rootkit... To ukloniti je jedna vesela rabota...
Link to comment

Hvala na odgovorima; na kraju juce nisam mogla da postujem na forumu, iz cista mira.Samo memoriju, s protokom je sve u redu koliko vidim.Generalno, problem je sto mi mnogo CPUa ide ni na sta, a jedan od najvecih potrosaca mi je upravo svchost (32MB). Trosi 1GB fizicke memorije kad ne radi nista, a to je vec 50%. Ne pravi probleme kad mi radi par programa paralelno, ali svi veci zahtevi ga stvarno usporavaju.

Link to comment
Hvala na odgovorima; na kraju juce nisam mogla da postujem na forumu, iz cista mira.Samo memoriju, s protokom je sve u redu koliko vidim.Generalno, problem je sto mi mnogo CPUa ide ni na sta, a jedan od najvecih potrosaca mi je upravo svchost (32MB). Trosi 1GB fizicke memorije kad ne radi nista, a to je vec 50%. Ne pravi probleme kad mi radi par programa paralelno, ali svi veci zahtevi ga stvarno usporavaju.
Da, da... Vista je to... I ne usporava ti CPU, nego se napuni memorija, pa počne da koristi virtuelnu, na hardu... Pa sve radi sporije... Ako možeš, a verovatno možeš, stavi još 2 Gb memorije i bog da te vidi... Radiće sve mnogo normalnije...
Link to comment

Otvarajte temu za Vistu, pa svr*****te tamo na nju ;) , ovo je topik za nas, neznalice. :whistle: Pitanje se prvenstveno odnosi na word:Postoji li neko podešavanje da alatka Find&Replace pravi razliku (po difoltu to ne radi nego su joj abc=ABC=aBc=AbC=...) između malih i velikih slova?Ili neki drugi tekst procesor.

Link to comment
Pitanje se prvenstveno odnosi na word:Postoji li neko podešavanje da alatka Find&Replace pravi razliku (po difoltu to ne radi nego su joj abc=ABC=aBc=AbC=...) između malih i velikih slova?Ili neki drugi tekst procesor.
wordxi6.jpg
Link to comment

J**m ti sunce, pa koliko glup mogu da budem da pretražim sve opcije i menije, a ne probam tu, u samom prozoru.Hvala ti puno, meni baš treba crtati.

Link to comment
Google it...puno objasnjenja ima
googlao i u sve mi daje neka objasnjenja za outlook i netscape.Inace problematicni mail je na @hotmail.com i isto se desava kada pokusam da koristim i gmail i hotmail za slanje
Link to comment
googlao i u sve mi daje neka objasnjenja za outlook i netscape.Inace problematicni mail je na @hotmail.com i isto se desava kada pokusam da koristim i gmail i hotmail za slanje
Jednostavno objasnjenje, od koje treba poceti. Primalac se nije ulogovao 28 dana i adresa je postala nistavna:Usually it means the account has expired. Remember - if a user doesn't access a Hotmail account for more than 28 days the account disappears, due to lack of use.
Link to comment
Jednostavno objasnjenje, od koje treba poceti. Primalac se nije ulogovao 28 dana i adresa je postala nistavna:Usually it means the account has expired. Remember - if a user doesn't access a Hotmail account for more than 28 days the account disappears, due to lack of use.
Mail je bio reply od pre manje od 10 dana <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...