Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Mislim da moze sa IDM

 

edit: provereno moze. Ponudio mi je download this video (obicno prepozna kad je samo audio) i skinuo mi je flv fajl.

Edited by katamaran
Link to comment

Jel ima neko ideju kako da excel fajl prebacim iz ćirilice na latinicu?


nikakvi online alati ne rade jer ne zadržavaju tabele.


 


samo tekst je u pitanju

Link to comment

Ovako, hteo sam na slepo da uštekam slušam, slučajno, ih gurnem u USB port. Sve se ugasi, i komp mrtav, ne pali se. Isključivo kablove i tako to pa je malo došao sebi... Valjda se pojebao bios, pa je sam odradio neki back up biosa... Kreće da diže win ali, baca plavi ekran čim krene da se vrti win logo na samom startu...

 

Odradio load optimized defaults, istekao sekundarni hard (u slučaju da crko daleko bilo), zamenio memorijama slotove, istekao cd rom, i dalje sve isto...

 

Ima li nade za sistem? :(

Link to comment

Kratak spoj, možda je pregoreo osigurač na usbu, možda si pokidao vod i i dalje imaš spoj. Ako si bios vraćao obavezno proveri da li je default IDE ili AHCI, ako ti je promenio kontra od onog sa čim je win instaliran dobijaš takav plavi ekran, i to ono 0x000007b valjda

Link to comment

 Ako si bios vraćao obavezno proveri da li je default IDE ili AHCI, ako ti je promenio kontra od onog sa čim je win instaliran dobijaš takav plavi ekran, i to ono 0x000007b valjda

 

Ti si kralj, majke mi. To je to. Msm, odgovorio mi na mail lik koji mi je sklapao komp, ali čisto da ti javim da ti je dijagnoza ispravna. :)

 

Hm... Neki restore?

 

Dok sam bio radio system repair ponudio mi je sys restore, ali nisam imao restore point, što je nebitno jel je problem bio u ovom gore.

Link to comment

Jutros sam prosula caj cca 1 dl na laptop tastaturu, obrisala, iskljucila, ostavila u normalnom polozaju i otisla na posao. Sad ukljucila, mis radi ali nece da ukuca lozinku. Skinula sam foliju s tastature, obrisala mikrotragove caja, drzala malo naopako pa ponovo obrisala, ima tragova vlage. Ostavila bih ga prek noci da se susi na prirodno, bez fena. Ima li mu spasa, pod garancijom je. Da li da ga nosim u servis za par dana, kad se osusi ako ne bude i dalje radio i ne pominjem incident sa cajem?

EDIT: Slogiracu se!

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...