Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jesam, sad kad udjem u Control panel-add/remove on mi izbaci obavestenje da AVG nije ni instaliran :isuse: (a i dalje mi je u task baru, na add/remove listi i ima ga u Program files)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Da, obično tako bude kada dođe do neke greške prilikom deinstaliranja, probaj ovo iz prethodnog posta

Link to comment

Ma ubi me Orion na poslu, otvara stranicu pola sata. Ne verujem da cu stici to da odradim do 1, pakao. 

 

edit: hvala svima ;)

Edited by John Coltrane
Link to comment

Vapade brate 3mb je za mene pojam, pisem sa moba, glupi Orio ne moze 2minuta da ucita forum :isuse:

AVG 2014 Internet security, pa ti okaci da probamo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Turi avast free, custom install, isključi sve nepotrebno u srednjoj koloni i registruj na kraju na bilo koji, fantomski, mejl, i stavi u silent. To je skroz oko opcija. Alternativno stavi MSE, bolje išta nego ništa.

Link to comment

@ Time Crisis

To mi je i Tinman predlozio, kaze da je odlican.

 

@ Vapad

Ipak uzeo MSE, bar dok se Orion ne stabilizuje nema velike bojazni od potencijalnih ugrozavanja. Nek bude bilo sta a da ne vuce puno posto me ovaj Multicam Surveillance unistava.

 

Hvala vam jos jednom.

 

edit: http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-essentials-download

 

Microsoft Security Essentials is no longer available for Windows XP

 (muke se nastavljaju :isuse:)

 

Aj probacu Bitdefender.

Edited by John Coltrane
Link to comment

zna li neko kako da se otarasim ovog...pojavljuje mi se kad kliknem new tab a ne kao home page

 

search.conduit.com/?ctid=CT3310031&octid=EB_ORIGINAL_CTID&SearchSource=69&CUI=&SSPV=&Lay=1&UM=2&UP=SP66E86B50-255B-4750-BEA9-6D39E5727163

 

 

uopste ne znam pod kojim se imenom krije u kompu nije u programima u control panel, razne pizdarije sto preporucuju po netu sam probala, ...i samo mi se javlja u mozilli, pc- osmica...cak sam ponovo skinula mozilu

Link to comment

zna li neko kako da se otarasim ovog...pojavljuje mi se kad kliknem new tab a ne kao home page

 

search.conduit.com/?ctid=CT3310031&octid=EB_ORIGINAL_CTID&SearchSource=69&CUI=&SSPV=&Lay=1&UM=2&UP=SP66E86B50-255B-4750-BEA9-6D39E5727163

 

 

uopste ne znam pod kojim se imenom krije u kompu nije u programima u control panel, razne pizdarije sto preporucuju po netu sam probala, ...i samo mi se javlja u mozilli, pc- osmica...cak sam ponovo skinula mozilu

 

Probaj da odeš u podešavanja i da vidiš šta ti je podešeno kao default search engine pa vrati na google ili šta već.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...