Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Mogu da se okladim da je u modemu iz nekog razloga namerno blokiran pristup svemu osim osnovnim servisima. u prevodu, zovi podrsku 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Hilfe, hilfe!

 

Drug se javlja iz pečalbe sa sledećim izazovom:

 

Uselio se u novu gajbu i ne može ništa na netu da otvori sem gmaila i facebooka. Ne može ni nasušni Skype (jedini mu treba).

 

Šta činiti? Ima Cisco modem. Jel do toga? 

 

Kaže, ne može ni speedtest, a kamoli support za Cisco.

 

Hvala puno!

Neka restartuje modem  :P

Link to comment

Jel' zna neko dobro, besplatno mesto gde se mogu kačiti fotografije?

 

Imageshack to više nije, traže mi da platim da bih mogao da aploudujem.

Link to comment

Probaću, hvala.

 

edit: registrovao se, deluje lepo i jednostavno i radi kako treba.

Edited by Anonymous
Link to comment

reinstalirao sam windows i imam jedan problem. bekapovao sam nekim softverom ( double driver ili nesto slicno) drajvere pre nego sto sam reinstalirao i onda sam samo restorovao, dakle imam iste drajvere. sada kada skroluem kao da se ekran preliva, talasa, ne znam kako drugacije da opisem. jel ima neko neku ideju sta bi to moglo da bude?

Link to comment

Jel' zna neko dobro, besplatno mesto gde se mogu kačiti fotografije?

 

Imageshack to više nije, traže mi da platim da bih mogao da aploudujem.

dodaj.rs

 

odlicno radi i ne treba registrovanje

 

kupujmo domace

Link to comment

Kad god (bez izuzetka) pričam sa koleginicom mobilnim telefonom, prekine nam se veza bez ikakvog znaka posle 2- 3 minuta razgovora (prosto rečeno, nema signala "tu-tu-tu") tako da se često dešava da ona koja trenutno priča nastavi da komuncira sama sa sobom. Ona koristi službeni telefon (umrežena je) a ja nisam umrežena, koristim svoj privatni telefon. Obe smo u mreži 064 i prekidanje se dešava bez obzira koja pozove. Prekidanje veze se  ne dešava mi se ni sa kim osim sa njom, niti njoj osim sa mnom. Može li se barem pretpostaviti šta je razlog i ima li svrhe da se obratim korisničkom servisu 064? Čak i da ima kakav limitator za službene tel. ne bi smelo da se prekida kada ja zovem sa svog privatnog. Da nas neko prisluškuje, valjda bi mu bio cilj da bude što neupadljiviji.

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...