Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Valjda zavisi od naziva fajla (linka) slike koja se pretražuje. Vidim sada da su rezultati pretrage bliži uobičajenoj web. Vizuelno slično je isto kao ranije.

Link to comment

Meni se to desi i u Firefox-u (i u regularnom i u Nightly-ju) kad odsrafim neke torrente, onda G.Images u nekakvom zutom, uokvirenom polju iznad rezultata kae "your connection seems to be slow" i prikaze mi rezultate ovako kao tebi u Operi, s tim sto imam i opciju "revert to normal" (cini mi se), koja nekad odmah vrati sve na staro, a nekad tek kad oslobodim protok...

Link to comment

Da li postoji mogućnost da se u Google pretrazi vrši pretraga u nekom vremenskom periodu?

Naprimer hoću da pročitam nešto o Crvenoj Zvezdi iz perioda od 1995 do 1999.

Link to comment

Da li postoji mogućnost da se u Google pretrazi vrši pretraga u nekom vremenskom periodu?

Naprimer hoću da pročitam nešto o Crvenoj Zvezdi iz perioda od 1995 do 1999.

 

Kako da ne. Ukucaš ključne reči, odeš na Search Tools/Any Time/Custom Range

Edited by Грешни Василије
Link to comment

hitno:

 

Imam kratak video i hocu da odsecem sam kraj (zadnjih par stotinki). imam iMovie koji nikad nisam koristila. jel moze neko da mi kaze kako da to uradim?

Link to comment

Kako da procitam sledeci tekst (ovakav je u prilozenom notepadu)

 

1. Ìîíòèðóåì îáðàç äèñêà «df14.iso».
2. Çàïóñêàåì Setup.exe è ñëåäóåì ñòàíäàðòíîé èíñòðóêöèè óñòàíîâêè.
3. ÂÀÆÍÎ!!! Äëÿ àêòèâàöèè 64-áèòíîé âåðñèè íóæíî óñòàíîâèòü è àêòèâèðîâàòü 32-áèòíîþ âåðñèþ (äëÿ óñòàíîâêè 32-
áèòíîé âåðñèè çàïóñòèòü ôàéë «\Setup\Setup_x86.msi»).
4. Êîïèðóåì ôàéë «CB-Patch5.1.exe» â äèðåêòîðèþ óñòàíîâêè (îáû÷íî â «C:\Program Files
(x86)\ChessBase\ChessProgram14») è åãî çàïóñêàåì ñ ïðàâàìè àäìèíèñòðàòîðà.
5. Çàïóñêàåì «Deep Fritz 14 32-bit» è íà çàïðîñ ââîäà êëþ÷à àêòèâàöèè ââîäèì ëþáîé êëþ÷.
6. Çàõîäèì â ìåíþ «File / Activation / Activate offline» è ââîäèì òîò ñàìûé êëþ÷ ÷òî è íà ïðåäûäóùåì øàãå è ëþáîé
Hardware ID.
7. ÂÑÅ! Ïîñëå ýòîãî ïðîãðàììà áóäåò àêòèâèðîâàíà, è 64-áèòíàÿ âåðñèÿ òîæå, åñëè âû åå óñòàíàâëèâàëè.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...