Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Koristi li ko Download Helper za Mozillu i ima li nesto slicno za Chrome?Poceo je nesto da baguje i uopste ne skida(Thrilla in Mozilla :mad:),a imao sam obicaj da ostavim da skida 10ak videa jedan za drugim bez ikakvih problema

Ja sam imao neki addon za chrome koji je naprasno postao plati-pa-klati ili ne radi pa sad tražim nešto zađabe :o

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Kad se ulogujem u hotmail, tj outlook, vidim samo belu stranu. Probao sam sve savete sa neta (brisanje kukija, dezaktiviranje ekstenzija), ali nista nije pomoglo, a sad vidim da problem ostaje i kad pristupam nalogu sa drugog kompa na kojem je linuks. Nemam pojma sta da pokusam i svaki savet je dobrodosao.

Link to comment

Ovde imas check listu

 

  1. Login to the secure Hotmail login page at https://login.live.com
  2. Login from another computer to http://account.live.com
  •  

  1. Clear your web browser cache.
  2. Make sure cookies are enabled and clear your cookies.
  3. Update your Adobe Flash player.
  4.  
  5. Go to Tools -> Internet Options -> Programs, and within manage add-ons disable "DivX Plus Web Player HTML5 <video>"
  6. Force a page refresh. After logging in and landing on the blank page, hold down the control key on your keyboard and while holding it down press the F5 key on your keyboard.
  7. Internet Explorer Users: Restore the default web browser security levels.
  8. Download the latest version of Windows Live Essentials
  9. If you use Internet Explorer try using Mozilla Firefox instead. Download and install the latest Firefoxand then use Firefox to go to Hotmail.com
  10. Check your Anti-Virus software and make sure it is up to date. If you do not have an anti-virus program I recommend installing Avast personal edition.
  11. Update and run your anti-spyware program. If you do not have a program that checks your computer for spyware I recommend installing, updating, and running a full scan of your computer with Spybot S&D or Malwarebytes.
  12. Reset your web browser privacy and security settings to the defaults.
  13. If you use Internet Explorer, download and reinstall the latest version of Internet Explorer. After upgrading / reinstalling Internet Explorer, try going to Hotmail.com and see if you can login.
  14. Instead of using your ISP's DNS servers use the OpenDNS servers.
  15. Instead of using the webmail interface try reading your Hotmail with Windows Live Mail
  16. Sometimes Hotmail is the problem, try waiting an hour and try to login again by going to Hotmail.com.
  17. You probably tried already, but if not, try rebooting your computer. 

Kukiji i kes sigurno nisu jer su oni individualni za svaki browser. Cetvrtu tacku sam obrisao jer je glupost. Za pocetak bih probao sa sestom mada se meni cini da taj force refres ide sa siftom a ne sa ctrl. Probaj da li je nesto drugacije a iskljucenim fajervolom.

Link to comment

Treba mi Office za Win 8, sto hitnije ko ima provereni link. Hvala unapred.

 

Šta znači Office za Win 8? :) Rade sve verzije Office-a od 2007 pa nadalje

Link to comment

Šta znači Office za Win 8? :) Rade sve verzije Office-a od 2007 pa nadalje

 

Nije za mene, neko jos nestrucniji od mene je "narucio" :D. Hvala za info da su sve verzije kompatibilne sa osmicom ;).

Link to comment

Pa probaj pa vidi :D. Pre je kao rezultat pretrage ispadalo brdo slika i kad se klikne na neku direktno te vodi na nju. Sada je rezultat u vidu nekih malih sličica sa tekstom i kad se klikne otvara sajt gde je slika a ne nju samu. I generalno izgleda kao da je juče izmišljen internet.

 

edit: u Međuvremenu mi je palo na pamet da ima veze sa browserom i zaista, u firefoxu je sve kako treba da bude a u operi se desila promena. Tek sad mi nije jasno ali nema veze, bitno da radi.

Edited by Renegade
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...