Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

E, daj me ne zajebavaj sad, biće puno prilike za to :)

 

Samo reci šta da radim. U prinicipu, ako je samo to, baš me briga (bukvalno je par tačkica u pitanju), nego da ne izazove veće oštećenja.

Link to comment

Renne, prospero, hvala na odgovorima. 

Sad imam drugo pitanje. Na nekom starom kompu, kada upalim Skype izadje mi ovo:

 

untitled1.jpg

 

Skype je upaljen, ali ne radi. Kako ovo rešavam?

Link to comment

@turnbull

 

nije mi jasno zbog cega su sada bele ako si vodom prao? jel mozes nekako da fotkas to kako izgleda i da okacis. palo mi je na pamet da stavis laptop na terasu/prozor, negde gde je sunce da to iscezne, ali mi je zanimljivo sto si spomenuo "bele" fleke. 

Link to comment

@turnbull

 

nije mi jasno zbog cega su sada bele ako si vodom prao? jel mozes nekako da fotkas to kako izgleda i da okacis. palo mi je na pamet da stavis laptop na terasu/prozor, negde gde je sunce da to iscezne, ali mi je zanimljivo sto si spomenuo "bele" fleke. 

 

Moguće da je "kamenac" :)

Link to comment

:lolol:

 

 

Mnogo ste duhoviti :)

 

:D

Pazi, ja sam ozbiljan, ako je obična voda ona nije čista i kada se osuši, što možeš videti i na običnom stolu, ostaju beličaste fleke, e sada ako je otišla ispod zaštitnog sloja nekako (mada mi nije jasno kako) moguće je da je po sušenju ostala ta suha materija i da se ona praktično vremenom okruni. Pošto je ekran višeslojan i osetljiv mislim da je najbolje ostaviti to tako, pošto svako trljanje može od te nečistoće napraviti finu šmirglu koja će oštetiti sloj iza. Pažljivo rasklapanje i čišćenje jeste opcija ali iskreno nisam video da je kolega koji radi monitore uspeo da na nekim slučajevima "sredi" stvar, pre se to pogorša diranjem.

 

pa nije u redu

moja kolegica je prala tastaturu sundjerom dobro umocenim u vodu i sapun

 

to je za duhovitost :lala:

 

:lolol: , mada za prvo mesto mi je slučaj prosute nes kafe koji je korisnik pokušao rešiti temeljnim prskanjem mer glasa i "nežnim" skupljanjem tečnosti peškirom te sušenje fenom i još je jedan ceo dan na boku stojao da iscuri višak (a i izvadio je bateriju), kako sada ne radi?? EDIT: da, laptop je u pitanju

Edited by Vapad
Link to comment

:lolol: , mada za prvo mesto mi je slučaj prosute nes kafe koji je korisnik pokušao rešiti temeljnim prskanjem mer glasa i "nežnim" skupljanjem tečnosti peškirom te sušenje fenom i još je jedan ceo dan na boku stojao da iscuri višak (a i izvadio je bateriju), kako sada ne radi?? EDIT: da, laptop je u pitanju

:lolol:

 

svak ima svoje

 

tri misa sam polomio dok nisam ukapirao da je zavrtanj ispod nalepnice :0.6:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...