Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ništa nije uspelo, ni windows repair, ni hiren... sistem se posle digao sam od sebe  :mellow: Sad ne smem na shut down nego samo na sleep.

 

Dešava se da se mašina ugasi pre nego što se pogasi softver i onda posle prijavljuje kao da nije ispravno ugašen itd.

Link to comment

Sta je to Settings Manager? :D

 

Prijavljuje mi antivirus neke viruse ili sta vec u tom Settings Manageru. Jel to mnogo bitno, cemu tacno sluzi, jel mogu da deinstaliram? Vidim da je to nesto vezano za flash i chrome, jel moze to posle ponovo da se instalira?

 

Hvala :)

Link to comment

Boys, ako pise da je kapacitet eksterne baterije 3000 mAh, je l to dovoljno da mi dopuni ajfon? Ima roze samo od 3000 mAh, a od 6000 mAh nema roze.

Edited by MayDay
Link to comment

Boys, ako pise da je kapacitet eksterne baterije 3000 mAh, je l to dovoljno da mi dopuni ajfon? Ima roze samo od 3000 mAh, a od 6000 mAh nema roze.

Ali ti ne volis rozen tortu....

Link to comment

@Mau

Trebalo bi da je više nego dovoljno za jedno punjenje ajfona, ali ne i za ajped.

 

Nego, kad sam već tu, jel imao neko problem sa lightning kablom?

Meni otišao originalni na ajpedu posle svega par meseci. Smrežurao se pri dnu i počeo da gubi kontakt.

Kupih neki za 500 din (original je oko 2000) pre jedno mesec dana, i večeras me prvi put prilikom punjenja upozoravao da nije originalni kabl, valjda neće biti nekih problema sa tim...

Edited by mraki
Link to comment

Idiot je mokrom krpom brisao LCD ekran za laptop i sad mu se voda uvukla u ekran na par mesta i izazvala male bele mrlje. Mrlje nerviraju, ali nisu strašne same po sebi i mogao bih da naučim da živim s njima ako moram, samo me brine da ne izazovu veću štetu. Ne daju mi se pare za novi ekran samo zbog te glupost. Na netu sam pročitao i da tako male mrlje vremenom nestaju. Ne znam šta da radim. Pomagajte!

Edited by Turnbull
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...