Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

a ne..ja hocu bas da vidim dokle ce da sljaka..

 

ma nista mu ne fali,koristimo ga prakticno kao digitron,za skladistenje nekih podataka,slika,2 neka lagana programa,ograniceno neta...dok ne crkne! a i taj bitan program je u ofisu treba gari da napravi novi..

Edited by ivy
Link to comment

Razumem te, ali razumi i ti IT :lolol:

 

Koja je konfa?

 

Inače, OS od 13 godina je uz USB jedan od ubica razvoja. Mada, priznajem, mrzim HP što 1010 nije native na 7 nego ide preko univerzalnog ili se buži nešto sa vistinim pa malo malo u mrežnom okruženju dobiješ da "ličnost štampača nije..." ili tako nešto, pa te teraju da pređeš na novi hardver i kada realno ne moraš ali to nije baš tako čest slučaj. Sedmica radi već na giga rama, bez šljokica, i ima širu podršku. Znaš da nova lija neće da se instalira na SP2 (da da još ima ljudi koji nisu ni do SP3 dobacili), i sve je više običnih, svakodnevnih, stvari koje će prosto prestati da šljakaju na XP bez obzira što i ti i ja znamo da to i ne mora baš tako, ali...mora. Idemo dalje.

Link to comment

sta sad sa windovs xp-om kad je umro,misim sa kompovima koji ga imaju?hoce morati windovs 7 na nj ili ič..nemam pojma kako to ide..imam 1 komp sa xp-om ali kako smo ga stavili tako stoji i nista se ne desava i ne mrda pa bih volela da tako i ostane..ova 7ca se odvec nesto updejtuje i jede govna..

 

Pa XP više neće da se apdejtuje, a to je ono što upravo zameraš sedmici.

 

Šta bre ti hoćeš, hoćeš da se apdejtuje ili ne? :D

 

Link to comment

sta ste zapeli za taj apdejt bogte..to ionako samo radi,ja nemam pojma ni da radi osim kad ne gasim laptop mesecima pa mi trazi jadan da ga ugasim jednom da se apdejtuje pa to traje pola sata

Link to comment

a ne..ja hocu bas da vidim dokle ce da sljaka..

 

ma nista mu ne fali

 

 

Windows XP Could Be Infected Within 10 Minutes of Support Ending

"So the fear is the bad guys will see what the patches are for Windows 7 and 8 and go back to XP and exploit that patch, because Microsoft will not fix it."

:fantom:

Link to comment

@naduvaniumetnik:P> and ivi> nije tolika frka, kome treba krš bot mašina, najugroženije su mašine sa najrasprostranjenijim sistemom, znači pre svih oni sa sedmicom, a od xp mašina najgore stoje one sa embeded sistemima koliko sam razumeo, tipa kase, ATMs i razni drugi slični sistem.

To za rasprostranjenost je inače razlog zašto kolaju glasine da su mekovi i linuks sistemi bezbedniji, nisu, nego nisu preterano interesantni.

Link to comment

Ma palim malo vatru :lolol:  a inace su ATMovi (navodno) vidjeni za bushenje...

 

Jesi li čitao onaj tekst o nekoj meksičkoj metodi sa mobilnim telefonom? Zvuči prekomplikovano. A i opet se spominje onaj idiotluk sa prevodom virusa ili tako nešto. Što mi je suludo. Programski jezik ne zavisi od govornog, ili sam ja živeo u veeeeelikoj zabludi :)

Sećate li se možda onih čuvenih provala, kao fol amerikanci tvrdili da su bezbedni zato što rusi pišu viruse na ruskom pismu pa to ne može da se primi, i slične urbane legende.

Edited by Vapad
Link to comment

Aha, Backdoor.Ploutus, jedino nisam skapirao kako se povezuje host telefon sa ATMom (telefon na koji se salje SMS)...

 

Ma cela prica je verovatno napumpana kao onomad Y2K buba...

Link to comment

Jesi li čitao onaj tekst o nekoj meksičkoj metodi sa mobilnim telefonom? Zvuči prekomplikovano. A i opet se spominje onaj idiotluk sa prevodom virusa ili tako nešto. Što mi je suludo. Programski jezik ne zavisi od govornog, ili sam ja živeo u veeeeelikoj zabludi :)

Sećate li se možda onih čuvenih provala, kao fol amerikanci tvrdili da su bezbedni zato što rusi pišu viruse na ruskom pismu pa to ne može da se primi, i slične urbane legende.

e ovo prvi put cujem... pa ovo je sjajno jbt :lol:

 

 

inace, ivy, nema sta da brines... ko ce bre da pravi nove viruse za XP pa ni hackeri nisu toliko zaludni...

Link to comment

XP zombi je itekako korisna stvar, a viruse ionako više nitko ne pravi, to je sve sad čista komercijala. RAT, backdoor, i ideš. Oni koji nisu komercijala RATaju webkamere curicama da vide dobru amateur sisu

Link to comment

 

Sećate li se možda onih čuvenih provala, kao fol amerikanci tvrdili da su bezbedni zato što rusi pišu viruse na ruskom pismu pa to ne može da se primi, i slične urbane legende.

oh™

Link to comment

Pokušavam to da nađem, ne znam odakle su to iskopali, ali garantujem da su moja dva profesora, koja se ne poznaju i od kojih je jedan još uvek i aktivan i odličan, pričali istu priču, i sprdali se sa neznanjem tadašnjih "stručnjaka". Sada malo guglam i sve što nalazim su neki radovi o čuvenim hakerima kasnih osamdesetih i prvim virusima, kako su neki hapšeni što su valjali KGBu kod, ali nisu osuđeni na mnogo pošto nije bio zaštićen, te o tome kako su bugari pisali viruse osamdesetih i tako sve nešto a nigde ovo. Rekao bih da je čista glupost ali znajući za izjave tipa one jednog od direktora IBM valjda, Vatson, koji je rekao da nema više potražnje do pet računara na čitav svet, postoji mogućnost da je neko za zbilja zastupao tu tezu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...