Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

To tako funkcioniše kad imaš na obe strane full klijente. Ali imaš više verzija Teamviewera - imaš za taj remote administration Teamviewer Host, koji se instalira na drugoj strani kao service, konfiguriše se jednom i onda se ti sa udaljene lokacije sa normalnim klijentom povezuješ na taj servis.

Da, Host nikada nisam probao.

Link to comment

Vnc ne prolazi kroz NAT, koliko znam. (Ili ne bez VPN-a).

ne znam, moguce, ja koristim samo team viewer za ovakve situacije(cak i team viewer je must, vpn+putty zavrsava 90% stvari sto meni trebaju), ali znam da stalno pricaju o vnc-u pa reko mozda mu to igra...

Link to comment

ma znam bejbe, al ostane i dalje u skajpu, u setings pa prajvasi, pa blocked contacts pa freakns

a kako će inače zapamtit koga si blokirao? :lolol:

Link to comment

sta sad sa windovs xp-om kad je umro,misim sa kompovima koji ga imaju?hoce morati windovs 7 na nj ili ič..nemam pojma kako to ide..imam 1 komp sa xp-om ali kako smo ga stavili tako stoji i nista se ne desava i ne mrda pa bih volela da tako i ostane..ova 7ca se odvec nesto updejtuje i jede govna..

Link to comment

sta sad sa windovs xp-om kad je umro,misim sa kompovima koji ga imaju?hoce morati windovs 7 na nj ili ič..nemam pojma kako to ide..imam 1 komp sa xp-om ali kako smo ga stavili tako stoji i nista se ne desava i ne mrda pa bih volela da tako i ostane..ova 7ca se odvec nesto updejtuje i jede govna..

Mislim da su oni ukinuli samo dalje održavanje, dakle neće biti više bezbednosnih zakrpa, patcheva i sl. To što imaš ako ti služi, nastaviće.

 

Imaš narodni win7 i još ti se updateuje i još kukaš? :cool: To se ugasi sa dva klika, a bolji je OS duplo.

Link to comment

Ivy, kao prvo ne koristi vise Internet Explorer (ako si ga uopste koristila), ukljuci firewall (ako nije ukljucen), izbegni da koristis "Administrator" nalog (napravi nalog sa ogranicenim privilegijama i koristi njega).

 

Imas jos ponesto ovde, uglavnom, nije kraj sveta.

Link to comment

Imaš narodni win7 i još ti se updateuje i još kukaš? :cool: To se ugasi sa dva klika, a bolji je OS duplo.

 

 

eee imam dobro garija koji mi sve namestio  :whistle:  misim ne smeta mi na laptopu ali na tom 1 kompu ne bih bas volela..

 

 

aham,hvala..ok,koristim chrom i net je ogranicen na nekoliko ,,sigurnih,, mesta..a ostalo stoji..hvala

Link to comment

sta sad sa windovs xp-om kad je umro,misim sa kompovima koji ga imaju?hoce morati windovs 7 na nj ili ič..nemam pojma kako to ide..imam 1 komp sa xp-om ali kako smo ga stavili tako stoji i nista se ne desava i ne mrda pa bih volela da tako i ostane..ova 7ca se odvec nesto updejtuje i jede govna..

sedmica je zakon bre... i sta fali sto se update-uje?

 

 

 

inace, cuh danas da je devetka u zavrsnoj fazi testiranja... zna li neko kada izlazi i da li ce biti vise prilagodjena ljudima koji bi i dalje da koriste racunare ili ce kao i osmica da bude touch screen govno?

Link to comment

nista ne kazem,dobra je 7ca nego imam taj 1 prastari komp na kom mi odgovara da se nista ne desava a da stoji postojano kano klisurine sto xp evo vec godinama tamo radi..

Link to comment

sedmica je zakon bre... i sta fali sto se update-uje?

 

 

 

inace, cuh danas da je devetka u zavrsnoj fazi testiranja... zna li neko kada izlazi i da li ce biti vise prilagodjena ljudima koji bi i dalje da koriste racunare ili ce kao i osmica da bude touch screen govno?

pa pazi, ako vele da će 8SP1U1 biti sa krštenim start menijem i mogućnostu resize i shutdown metro apps ne vidim što bi devet bio drugačiji, s' tim da mislim da će nov UI biti default ako ne i obaveza za touch uređaje a za klasiku će biti izbor i stari meniji po defaultu. Verovatno.

 

@ivi: xp je mrtav, živio nov xp, sedmica, ako imaš hardver koji ne podržava sedmicu menjaj hardver :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...