Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel se to meni samo cini ili u poslednjoj verziji Google-Earth (4.3.7204.0836 beta) uopste ne postoji opcija odredjivanja ugla posmatranja (perspektive od pticje ka horizontalnoj)? :blink:Ima samo varijanta da se zumira skoro do maximuma i tek onda se smanjuje ugao posmatranja sto je bezveze jer je visina sa koje se posmatra jako mala.

Edited by noskich
Link to comment
Jel ti radi pojacavanje/utisavanje na daljinskom?
Da, bez problema. Fazon je u tome da u podešavanjima kao Audio-Out izabereš CD player.
Link to comment

dizajniram vebsajt, hocu da embedujem youtube i ne mogu da provalim kako. :(koristim Microsoft Office Sharepoint Designer 2007.hvala unapred na odgovoru!

Link to comment
ovo mi nije jasno - ako samo kopi pejstujem embed deo sa jutjuba, ne radi. gde da nadjem ovaj content editor, ili list editor, ili sta vec? ne vidim takve opcije nigde u menijima.edit: uspelo mi je - source code se moze editovati klikom na meni na dnu glavnog ekrana, gde se bira izmedju design/split/codehvala na pomoci! Edited by BraveMargot
Link to comment

Problem sa instalacijom win-a Problem je sledeci kada pokusam da reinstaliram win on mi lepo boot-uje sa cd-a ali kad sve lepo proveri(check...) i kad treba da krene da reinstalira pojavi se plavi ekran i javlja ono kao mozda je slucajna greska a mozda imas neki virus itd.I uvek tako.Pitao sam par ljudi i oni kzu da mi j verovatno crklo nesto od hardvera ali ja kada restartujem komp on normalno radi bez ikakvih problema. Sta onda moze da bude? Na maticnoj mi onaj kuler *****ava odnosno nee da krene da radi a cim ga ja malo zavrtim on krene i hladi bez problema.

Link to comment
Problem sa instalacijom win-a Problem je sledeci kada pokusam da reinstaliram win on mi lepo boot-uje sa cd-a ali kad sve lepo proveri(check...) i kad treba da krene da reinstalira pojavi se plavi ekran i javlja ono kao mozda je slucajna greska a mozda imas neki virus itd.I uvek tako.Pitao sam par ljudi i oni kzu da mi j verovatno crklo nesto od hardvera ali ja kada restartujem komp on normalno radi bez ikakvih problema. Sta onda moze da bude? Na maticnoj mi onaj kuler *****ava odnosno nee da krene da radi a cim ga ja malo zavrtim on krene i hladi bez problema.
Za početak proveri jednu banalnu stvar - proveri da li tvoj optički uređaj može da pročita ceo CD sa koga pokušavaš da pokreneš instalaciju. Drugim rečima, iskopiraj ga (clone) na drugi CD. Znači, ne fajl po fajl, već ga kloniraj.Uzgred, zameni mrtvi kuler, glupo je da zbog par evra rizikuješ veći kvar. Taj kuler može da stane u svakom trenutku (kao uostalom i bilo koji drugi, ali ovaj se najavljuje).
Link to comment
Uzeo sam novi kuler sutra ga stavljam.A disk je moj sa njega sam instalirao mali milion puta.
Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da nikako ne moze bitri virus. Kad butujes sa diska, virus koji se nalazi u instaliranom operativnom sistemu ne moze da se pokrene. Posto kazes da je gomilu puta islo kako treba, znaci da virus ne postoji u samoj instalaciji (sto bi bio presedan). Btw, i ja bih pare stavio na hardver, ali je nemoguce biti precizniji sa ovako malo informacija. I da dodam da to sto je disk radio sto puta, nikako ne znaci da ce raditi sto prvi put. Mozda je izgreban u medjuvremenu.
Link to comment

Ma nisam rekao da je virus nego da to pise u onom obavestenju tj plavom prozoru.Znam i ja da nije virus.Ali koj deo hardvera kad sve lepo radi?I muzika bije i igre plesu i filmovi lete sta moze da bude???

Link to comment

da si bar napisao šta piše na plavom ekranu... onako čisto intuitivno, jer ima malo informacija, najviše liči na problem sa RAM-om. ako imaš sreće nije crklo nego su se samo zaprljali ili oksidirali kontakti. kad budeš menjao kuler povadi sve delove i očisti ih, možda bude dovoljno. ako ne onda prvo testiraj RAM.

Link to comment

Da ti nije u BIOS-u uključena neka antiwind... antivirusna zaštita? Stvarno, daj prepiši to sa ekrana.Inače, CD-i nisu večiti. Pa proveri i to.

Edited by gotivac
Link to comment

Nije ukljucena nikakva antivirusna zastita.Pise otprilika da isljucim nove hard diskove koje nemam.Neko mi na drugom forumu rece da verovatno imam neki pocetni bad sector pa zbog toga nemogu da instaliram win.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...