Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

DVD neće biti problem, ponovo će se... nabaviti. No, kako da obrišem nepostojeći sadržaj koji mi zauzima mesto na USB-u?

Link to comment

Formatiraj NTFS-om, ne FAT-om.

 

 

 

I ne čupaj stik iz porta, a da se pre toga nije odjavio u sistemu.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

1 Jel postoji uopste all-in-one PC danas (touch ili ne) koji se prodaje sa Windows 7?

 

2. Jel ima neko iskustva sa legitimnim downgradeom Windows 8.x u Windows 7 (koji je navodno podrzan)

 

 

Hvala puno unapred (odgovor mi treba u narednih 12-tak sati, posle toga ne morate da se potezete).

 

EDIT. Dopunsko pitanje za kviska, kako Win7 fercera sa touch screen-om?

Edited by Indy
Link to comment

Prvi se kod mene prodaje samo kao Win8.1 (mozes da biras Pro ili bez Pro... i to je sve), a i ne verujem da bi se klijentu svidela cena :D

 

Drugog vise i nema, zamenila ga je nova generacija...

 

Medjutim, zahvaljujuci tvojim idejama, iskopao sam da se Dell OptiPlex 9020 prodaje (i sa) Win7! (Verovatno je glupo od mene sto se radujem, posto bih klijentu mogao da naplatim downgrade... ali to je moj smisao za biznis. :D)

Link to comment

Šta može biti problem kod non-stop restartovanja računara? Ni jedna od opcija - safe mode, last known... koju sam izabrao ne može da podigne sistem, šta dalje?

Link to comment

Šta može biti problem kod non-stop restartovanja računara? Ni jedna od opcija - safe mode, last known... koju sam izabrao ne može da podigne sistem, šta dalje?

Pogledaj da li ti cooler na procesoru radi.

Link to comment

Koliko se sećam ako se procesor pregreva onda se komp ugasi, neće se restartovati

Zavisi koliko je star. Meni su se starije(2008-2009 i malđe) mašine restartovale.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...