Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sad smo se culi, kaze nije mi nista slala verovatno spam. Sve im jebem. Ukljucio sam sad full scan pa cu videti. Hvala vam, svima.

Link to comment

domet odgovara, al da nisu bezicne to mi vec nema smisla, sta mogu sa njjima da nadzirem kucicu za psa? Vidim imaju u ponudi pakete do 200e a to je opet duplo jeftinije od najnize ponude sto sam dobio, tesko da cu ja sam moci to da namestim al i da pronadjem nekog pametnjakovica da to odradi za 50e opet sam dobar.

Link to comment

BSOD-uje mi komp ponekad kad gledam youtube. Jel moze nesto da se sazna iz ovoga?

 

On Thu 3/27/2014 11:51:30 AM GMT your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\memory.dmp
uptime: 03:28:49
This was probably caused by the following module: Unknown (0x00000000)
Bugcheck code: 0xA0000001 (0x5, 0x0, 0x0, 0x0)
Error: CUSTOM_ERROR
A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. It is suggested you look for an update for the following driver: Unknown .
Google query: Unknown CUSTOM_ERROR

 

iskljucivo na youtube mi se to desava.

Edited by katamaran
Link to comment

ekekekeke, ti si kat a bundle of joy!

 

Pazi, custom error, pravljena za tebe.

 

Treća strana je identifikovana kao uzročnik, kako drugo, tako da bi bilo najbolje da ukloniš drajver za nepoznati uređaj :)

 

Dakle, da li ti u menadžeru uređaja imaš nepoznati uređaj?

Da li ti imaš ATI(AMD po novom) grafičku kartu?

Da li ti, katamaran, koristiš firefox ili chrome ili, pak, nešto treće?

Link to comment
najbolje da ukloniš drajver za nepoznati uređaj  :)

 

Bas ti hvala :)

 

Dakle, da li ti u menadžeru uređaja imaš nepoznati uređaj?

 

Nemam.

 

Da li ti imaš ATI(AMD po novom) grafičku kartu?

 

 

 

7790 stara par meseci. Najsveziji drajveri instalirani  edit: OC verzija ako to mozda ima neke veze.

 

Da li ti, katamaran, koristiš firefox ili chrome ili, pak, nešto treće?

 

Uglavnom koristim chrome ali mislim da mi se ranije desavalo i u ff-u.

 

Flash? Kaspersky Pure(na njega sumnjam da mi pravi neke druge probleme sa netom)? DirectX?

 

Uvek mi prijavljuje da je problem unknown  <_<  Bluescreenview vidi samo neka dva crash-a od pre dve godine.

 

Ne verujem da je hardverski problem jer se nikad nije skrsio u igricama ili u Premieru. Cak nemam problem ni na drugim streaming sajtovima. Iskljucivo youtube.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa da prvo, ukloni stari flash ovim  pa stavi novi flash odavde

 

Izvrti preventivno AdwCleaner, on bi trebao pobiti ono što je višak u brauzerima.

 

Kasperski ne ljubim previše u novijim izdanjima, ne znam da li se taj pure instalira "između" mrežne karte i računara, kao nod, to ume da pravi problem.

 

Grafičke drajvere možeš da probaš i da vratiš stare, probe radi, da li vidiš i hdmi audio međ audio hardverom?

 

Kako ti je instaliran zvuk? Ako si samo pustio win da nađe zvuk probaj da ipak digneš drajver.

 

Izvini ako ti šaljenjem stajem na žulj, ali custom error? I još bsw ne vidi taj bsod.....

 

Jesi li vrteo test za memoriju?

Link to comment

Nemam nista protiv saljenja al nemas pojma koliko me nervira sa custom errorima i unknown problemima :)

 

Prilicno sam siguran da sam probao sa reinstalacijom flasha ali probacu sad opet.

 

Kasperski ne ljubim previše u novijim izdanjima, ne znam da li se taj pure instalira "između" mrežne karte i računara, kao nod, to ume da pravi problem.

 

 

Ne bih znao. Znam samo da imam jako cudne probleme sa netom vec mesecima (firefox i maxthon povremeno ucitavaju vrljave stranice dok mi chrome ponekad otvori mrtvi tab(nekad treba i nekoliko puta "refresh" da bi ucitao stranicu)) Kada Pure nije instaliran to se ne desava. Znam da je obvious solution obrisati Pure ali sam navikao na prokletinju :( Odavno imam nameru da reinstaliram win (imao sam hardverskih problema pre nekih 6 meseci kad sam zamenio ram i grafiku) ali zbog svoje poslovicne lenjosti nikako to da uradim.

 

Grafičke drajvere možeš da probaš i da vratiš stare, probe radi, da li vidiš i hdmi audio međ audio hardverom?

 

Mislim da se desavalo i sa starim. Pod sound, video and game controllers imam: AMD high definition audio device, bluetooth audio device, high definition audio device i venus usb camera (audio)

 

Kako ti je instaliran zvuk? Ako si samo pustio win da nađe zvuk probaj da ipak digneš drajver.

 

Taj drajver bese trazim medju drajverima za plocu?

 

Jesi li vrteo test za memoriju?

 

Nov ram. Pre nekih 6 meseci sam pokupio neki virus i od tada imam gremline u kompu. Interesantno da su mi relativno brzo posle toga otisli graficka i ram. Verovatno sam ipak trebao da reinstaliram win kad sam ubacio nov hardver. Memtest mi nije prijavljivao problem ni sa drugarovom plocicom ni sa mojom novom (znaci slot je ok)

 

Probacu sad da reinstaliram flash i audio drajver. Hvala puno na pomoci.

 

edit: yotube mi ladno radi sa obrisanim flash-om  :huh:

 

edit 2: Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available.

 

edit 3: ako nastavi da me zeza probacu da disejblujem taj built in flash.

Edited by katamaran
Link to comment

Kakav "trik" da koristom, da bi "apdejtovao" sve drajvere na XPu?

Laptop MSI je u pitanju od 2006 nije ni jednom "obaran" niti mu menjan OS

sinoć sam, ga "osvežio" novim XPom i sad imam gomilu "žutih ikona" u "device manager"-u. 

CD koji je išao uz laptop odavno nema.

 

Koji program (free) da koristim ili šta da radim, pošto opcija "update drivers"  ne radi ništa :(

Link to comment

nemoj, molim te, da koristiš program

 

prosto, svaka od tih žutih ikona, desno dugme, propertis->details tab i u property padajucem meniju izaberes hardware ID i guglaš po ven i dev, vendor i device, lakši put koji mi je pao na um dok sam kucao ovo i koji i sam koristim je da skineš negde AIDA64 program i tamo imaš sa leve strane devicxes pa windows devices i izaberes te sa znakom pitanja i najcesce pise tacno koji je model. A i možeš da guglaš po tačnom imenu laptopa, msi ima dobru podršku, da, to prvo :D

 

edit:

evo i katamaran sa istim predlogom, definitivno +1

 

 

@kat: good luck and godspeed :lolol:

taj hrom je zlo

opcija, googlaj html5 player, pa ga enejbluj, tako će ti youtube raditi html5 a ne flash, mada vise opterecuje procesor tako, koliko sam video...

Edited by Vapad
Link to comment

Blagodarim na friskim savetima. Imam i5 2500k pa se ne brinem za opterecenje procesora :)

 

Malo sam drljao klip na kom mi se jutros skrsio i za sada nije bilo problema.

Link to comment

Ma snaćiću se, nego sam imao neki "driver magician" ili tako neki naziv, bio je prilično kul

ali nešto neće da "radi" sa MSI

Link to comment

Prebacivao film/DVD sa kompa na USB. Kada pogledam koliko je ostalo mesta na USB-u, DVD je prebačen. Medjutim, od njega se na njemu nalazi samo folder sa imenom u kojem nema ništa. Na kompu filma više nema. Gde je kvačica?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...