Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

desi se to, po mom iskustvu na liniji yahoo-gmail

to je.

 

i bilo je jahu gmejl. hvala :)

 

ma dobio sam forward, nego je bio bitan mejl, pa se bojim da se isto ne ponovi ubuduce, i da se, mozda, nije vec dogadjalo.

 

jos 1 hejt za gmejl, dobio prenekidan od nekog lika sa linkedina poziv za druzenje, prihvatio i sve kul, kad ponovo u casovima dokolice otvorim taj mejl na telefonu, isto u hromu, samo na tel, i vidim da uz poziv stoji i propratno pismo gde me pita da li sam zainteresovan za neki posao. 

 

i uzmem da guglam, i vidim da se to desilo mozda jos 1 osobi na netu, da slicnu poruku moze da procita na telefonu ali ne na kompu. 

Link to comment

Ja pre par nedelja nisam dobio mail na jedan gmail nalog, pa kad su me pitali na skajpu sto ne odgovaram, poslali opet, pa opet nisam dobio. Na kraju su poslali na drugi gmail nalog i tu je stiglo.

Link to comment

Meni se desilo nešto prilično čudno sa tim mejlovima i kontaktima.

Pre neki dan prihvatim nekog "nepoznatog" na onom "linkedin"-u

sledeći dan vidim da mi se taj "kontakt" pojavio i u kontaktima i to bez mogućnosti da ga obrišem.

 

Dobro sam sam sebe podsetio, odo da ga obrisem sa "linkedin"-a.

Link to comment

Dobio sam u inbox fajl jar extenzije. Kad ga otvorim u winrar pojavi mi se folder i fajl IMG00001.class. Sta je to i kako da ga otvorim?

Link to comment

Dobio sam u inbox fajl jar extenzije. Kad ga otvorim u winrar pojavi mi se folder i fajl IMG00001.class. Sta je to i kako da ga otvorim?

 

java jar :)

Možeš da pokušaš sledeće, reimenuj jar u zip i raspakuj. IMGxxxxx liči na sliku. Ekstenzija je tipična za klasu u javi.

Inače bi trebao java runtime to da ti vrti, ali ne mogu da se setim kako, ako si dobio sa nepoznatog mejla preporučujem oprez.

Edited by Vapad
Link to comment

Pa raspakovao sam u rar vidi sta sam dobio. Pokusao da otvorim u ACDSee al nista. Dobio sam od drugarice (rekoh joj da ne mogu da otvorim al mi jos nije odgovorila-znajuci nju pre cu ovde naci resenje :D ), kontam da nije virus.

 

a.jpg

Link to comment

@koltrejn: ah, neka ti pošalje ponovo, ne valja ovo.

 

@duci: Ne znam proizvod, van moje kategorije. Ali, u principu zavisi za šta ti treba, znam da kamere mogu da idu i do preko 100e komad sa optikom, ako hoćeš da u mrkom mraku vidiš sve kao po danu. Neki tvrde da je kablovima provući najbolje, a to podrazumeva bušenje i sve i svašta. Glede ovih, sve je super, samo da im dovedeš struju. Snimači su, pak, pojeftinili, ali to je parče elektronike u kutiji i hdd po izboru, ima, koliko znam, i neka varijanta da ti to sve negde u oblaku i snima, ili na tvom kompu. Nisam pametan. Najbolje da kontaktiraš čoveka, verovatno ima ekipu da preporuči ili savet, i reference, sigurno zna kome je sve prodao, pa da vidiš negde kako izgleda.

Link to comment

eto... mada ume da bude to problem kada se zbinuguje advance uploader na hromu...

 

@duci: pitao sam kolegu, ne znam kako ti, ali ja sam mislio da su bežične kamere :lolol::isuse:

Ali nisu, to domet što piše je dokle vide. Čisto da razjasnim ako si i ti, kao i ja, mislio da je tako. A veli, čak i da su bežične, to nema logike, ako vučeš struju vuci i signal, sigurnije je. Za uređaj nije imao šta da kaže nije ni on najiskusniji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...