Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ujka je tiha jeza...

 

Prvo zezne detetu laptop a posle navaljuje ko krlja da ga proda budzasto i sebi uzme pare. Mesecima ga teram da ga odnese u servis i nista. Danas sam ga ja odneo i covek mi odmah rece da je izgleda polomljen dzek od punjaca. 3500 dindzi popravka (65 evra ako se kupuje i punjac)

Link to comment

Pošalji ružnog rošavog nedojebanca na njega. reci da je ujka ustvari kriptoUjka i da je klincu sjebo laptop jer je klinjo previše gledao patrijocke sajtove i ložio se na Kocobo. :fantom:

Link to comment

@kat: ma daj, 3300 je omega 90w univerzalni kockasti sa gomilom priključaka koji će da šljaka, možda eventualno ne puni della mada su i na tome radili, ima i jeftinijih ali ovo je ok. Problem bi bio da je sređen DCin na laptopu.

 i pozdravi uju :fantom:

Link to comment
Problem bi bio da je sređen DCin na laptopu

 

I jeste sredjen :) (doduse jos cekam potvrdu)

 

Ta popravka je 3500. Dodatnih 30 evra bi bio originalni Asus punjac.

Link to comment

Za asusa uzeo klinki pre par nedelja punjač 2800 din.

Nije original™.

Mislio prvo uzeti te univezalne™ ali me lik odgovorio.

Kaže da ima loše iskustvo s njima. Brzo strada deo gde se menjaju konektori, korisnik nehotice pomeri potenciometar i sl.

Za sada sve OK.

Link to comment

Spojio sam zice pa ce valjda ovaj njegov raditi. Toliko je tanak dzek (bukvalno iglica) da me ne cudi sto su uspeli da ga polome.

 

edit:

http://www.laptop-pc-battery.co.uk/images/bigbattery/40w-19v-2-1a-2-5-0-7mm-asus-power-adapter-uk.jpg

 

a verovatno su slomili ovo

 

http://marketplaceadvisor.channeladvisor.com/hi/79/78538/1cj-3.jpg

 

Meni je sve to dzek od punjaca  :)

Edited by katamaran
Link to comment

I jeste sredjen :) (doduse jos cekam potvrdu)

 

Ta popravka je 3500. Dodatnih 30 evra bi bio originalni Asus punjac.

 

Eh. :(

 

@wall: zavisi od proizvođača do proizvođača, hp, toshiba, asus, msi fino pašu, oni mali 10" imaju problem, takođe je problem kada je "načet" DC na laptopu. Ali ne sredi se to baš tako lako, bez neke sile. Glede potenciometra "bolji" modeli imaju način da se blokiraju na određenom naponu.

Link to comment

Eh. :(

 

@wall: zavisi od proizvođača do proizvođača, hp, toshiba, asus, msi fino pašu, oni mali 10" imaju problem, takođe je problem kada je "načet" DC na laptopu. Ali ne sredi se to baš tako lako, bez neke sile. Glede potenciometra "bolji" modeli imaju način da se blokiraju na određenom naponu.

U firmi imamo par univerzalnih, sve sa displejom, mozgom™ koji upravlja naponom ali su bili oko 5000.

Za sada sve na njima radi, notebookovi, skeneri, glupi switchevi.

Ali cifra.

Link to comment

jel se desilo nekom nekad da nije dobio sasvim sigurno poslat mejl na gmail?

 

znaci nikakve sumnje nema da je poslat, ali naprosto ga nisam primio.

nastavak je konverzacije koja broji vec par mejlova danas.

i nema ga, niti u inboksu, niti u binu, niti u spemu.

Link to comment

Duvaj ga međede :lolol:

Traži da ti forwarduju isti mail iz njihovog sent foldera, tako ćeš da vidiš dal' ti je poslan 'bez ikakve sumnje'.

Ako je poslan kako treba, onda mora i da stigne kako treba, ne mož' da se izgubi usput...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...