Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kaže da može da se eksportuje u .ppt. Doduše, ovo je za Keynote '08, ne znam da li raniji rade to, a ja nemam ni 1 pri ruci.
moze i iWork06, a koliko se secam i '05.
Link to comment
Desni klik rename, shift+F6 za menjanje celog fajla sa extenzijom, Shift+ 2 puta F6 za menjanje imena bez extenzije.
A moz i da jednostavno kliknes dva puta na fajl/folder (samo ne prebrzo)
Link to comment

Imam problem sa instaliranjem programa za LEADTEK WinFast TV2000 XP Global tv kartu.Kad instaliram sa diska koji sam dobio uz karticu, nece da pokrene tv, vec mi izlazi DVTBAT.exe - Application ErrorSta da mu radim

Link to comment

uh... te tv kartice mislim da ni danas ne rade kako treba. tj. hardwear je ok, ali propratni softwear nikako ne radi u skladu. sećam se da sam se prilično namučio sa asus 7135. iako dobiješ uz nju "odgovarajući" softwear - nisam bio zadovoljan. pa, dok sam sve to zbužio... @kepa to pitanje bih ja postavio na benchmark forumuelem...pitanje:zar onaj iTunes ne bi trebao sam po nekom default/u da otvori cover od izvođača? malo mi je smorno da sam ručno moram da dovučem u player??? da li je to ok ili ima šortkat??? (ne mislim da dovlači s' neta već iz postojećeg direktorijuma)

Link to comment
Imam problem sa instaliranjem programa za LEADTEK WinFast TV2000 XP Global tv kartu.Kad instaliram sa diska koji sam dobio uz karticu, nece da pokrene tv, vec mi izlazi DVTBAT.exe - Application Error
Probaj sa najnovijom verzijom drajvera i softvera sa Leadtekovog sajta.
Link to comment
Imam problem sa instaliranjem programa za LEADTEK WinFast TV2000 XP Global tv kartu.Kad instaliram sa diska koji sam dobio uz karticu, nece da pokrene tv, vec mi izlazi DVTBAT.exe - Application ErrorSta da mu radim
Ja imam WinFast PVR2000 i nisam imao problema sa instalacijom. Ali pazi, instalacija se odvija u više faza, te se instaliraju drajveri, te razne druge stvari i na kraju ide instalacija software za gledanje TV-a. Možda će ti ovo pomoći.
Link to comment
Ja imam WinFast PVR2000 i nisam imao problema sa instalacijom. Ali pazi, instalacija se odvija u više faza, te se instaliraju drajveri, te razne druge stvari i na kraju ide instalacija software za gledanje TV-a. Možda će ti ovo pomoći.
Jel ti radi pojacavanje/utisavanje na daljinskom?
Link to comment

Jel postoji sajt koji je za muziku ono sto je imdb.com za filmove? Znaci, da ima neke rang liste legendarnih pesama, da je poredjano po zanrovima i slicno...

Link to comment

Formatirala sam samo C particiju jednog HD-a da bih reinstalirala windows. Na drugoj particiji istog HD-a mi je ostao Adobe Reader 8.1 program koji ne mogu nikako da obrišem! Tj sad sam uspela, obrisala sam sve osim nekog CMap foldera u kome se nalaze neki fajlovi tipa ''Identity-H'' za koji mi izbacuje error da ne može da se obriše (access denied itd).Kako da obrišem ovo (oću sve iz početka da nacifram) i ako ne može jel može istim postupkom kao kad se radi formatiranje sistemske particije da se formatira i ova, a da ne pogubim ono ostalo? :)Fala!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...