Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

joj moram jos jedno pitanja, sigurno cete se smejati al mnogo mi bitno

posto imam ogranicen saobracaj, da li se vise trosi ako sam na netu s ekranom od 23incha nego s ekranom 17incha *smajli koji crveni+

 

mislim, na velikom ekranu su slike vece = vise megabajta, ili ne? :blush: (evo ga posramljeni)

 

cenim da je hella ovaj post pohranio u svoju riznicu...

Link to comment

Da win update ti je pojeo najviše.

Vidi kada ti pukne konekcija da li ti svetli "lampica" na modemu.

Da li ti pukne baš veza ili si kao konektovana ali ne možeš na internet?

 

 

bas pukne veza, posto pre toga dodje do 0kb/s i za upload i za download, par sekundi stoji tako i onda skroz pukne

 

kakvom modemu? nemam modem, imam usb sa karticom, konekcija tipa hspa/gprs/edge (osecam da je i ovo materijal za hellinu pohranu >P )

Link to comment

Taj usb ti je modem. USB modem.

E sada možda ti računar ukine napajanje na usb portovima - tamo gde si ubola usb modem.

Probaj ovo:

Go into Device Manager, navigate down to Universal Serial Bus controllers.  On each USB Root Hub item, right-click and choose Properties.  Click on the Power Management tab and un-check the box for Allow the computer to turn off this device to save power.

Link to comment

uradila sam tako i jos prebacila usb modem u ulaz koji je nazad u kucistu  i evo nije pukla veza vec pola sata :)

 

sigurno je opet jako smesno sto menjam ulaz modemu  ali na slici vidim poredt tih usb root hub i 2 generic root hub, i tu sam iskljucila, valjda ne smeta ako vec ne koristi 

 

 

 

 

hvaaaaaal wallllllllllllllllllllllly!

Link to comment

Isključila si isključivanje, dakle usb-ovi će stalno imati struju™.

Neće da smeta. :)

ti si walle 1 madjionichar!

hvala zaista, al da ne ureknem, mozda je ovo ipak neka slucajnost, da veza jos nepuca, videcu jos kako ce se sutra ponasati..:)

Link to comment

ti si walle 1 madjionichar!

hvala zaista, al da ne ureknem, mozda je ovo ipak neka slucajnost, da veza jos nepuca, videcu jos kako ce se sutra ponasati..:)

Tako je.

Vidi kako će se ponašati dan-dva. :)

Link to comment

bas pukne veza, posto pre toga dodje do 0kb/s i za upload i za download, par sekundi stoji tako i onda skroz pukne

 

kakvom modemu? nemam modem, imam usb sa karticom, konekcija tipa hspa/gprs/edge (osecam da je i ovo materijal za hellinu pohranu >P )

ti i wall:

 

Link to comment

 

kakvom modemu? nemam modem, imam usb sa karticom, konekcija tipa hspa/gprs/edge (osecam da je i ovo materijal za hellinu pohranu >P )

 

A bre, to se zove SurfStick...

Link to comment

Drugari, treba mi preporuka za silent tastaturu i miš. Cena bitna, ali nije presudna.

Ako nije kasno pogledaj miš A4Tech OP-200Q, Q je tiha serija, ne čuje se klik ali se čuje plastika o plastiku...

 

 

edit:

@IL - isključi update, gledaj da spustiš kvalitet na youtubu, i probaj operu, ako oni još uvek imaju tzv turbo opciju ili tako nešto, da ide preko njihovih servera pa ti isporučuju kompresovane slike.

 

pozz people

Edited by Vapad
Link to comment

Ako nije kasno pogledaj miš A4Tech Q200, Q je tiha serija, ne čuje se klik ali se čuje plastika o plastiku...

 

 

edit:

@IL - isključi update, gledaj da spustiš kvalitet na youtubu, i probaj operu, ako oni još uvek imaju tzv turbo opciju ili tako nešto, da ide preko njihovih servera pa ti isporučuju kompresovane slike.

 

pozz people

 

da ustedim na saobracaju? me ne treba, sve je reseno, nemam problem

 

hvala za savete, i da ti ovde pozelim welcome back :))))

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...