Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

@ Razz: Хехе... она ће то сама да отплаћује. (Надам се.)

 

Него, имам ја 1 питање: јел' постоји данас неки браузер да ваља?!

 

  • Хром - лош перформанс. Кад нпр. у једном табу свира јутјуб видео, а у другом табу читаш вести, како кликнеш на неки линк "видео сецка". То се не догађа у другим браузерима, икад.
  • Фајерфокс - од најновије верзије 27, брља фонтове. Видети визуелни прилог.
  • Интернет Експлорер 10 - поред чињенице да је то, јел'да, Интернет Експлорер - не ради форум на њему, не могу нормално да се шаљу постови.

firefoxsmudging_fonts.png

 

Мораћу да скинем ту Оперу, а у најгорем случају, можда и Сафари...

Link to comment

Meni FF ne radi to sa fontovima. Mada jeste 27mica pravila probleme sa nekim (pra)starim addonovima koje imam od kulina bana. Ili je otvaranje jako sporo ili crkne skript ili kod startovanja FF-a ne učita toolbarove do kraja. Kad sam pogasio neke dodatke, kao da je prodisao malo.

 

BTW, u međuvremenu je izašao i IE11 :lol:

Link to comment

ИЕ11 - испробао сам док сам експериментисао са Њиндоњс 8.1 инсталацијом... најгори је распад кад је у питању форум. У ствари, толико је лош, да је занимљив. Кад се нпр. проба да се убаци "линк" (командом са тулбара) избацује некакав комплексни, мулти-таб, дијалог који изгледа као да је део неког веб програмирања. Занимљиво, али нимало корисно.

Link to comment

Probaj Firefox Nightly, imaš ovde 64-bit Windows varijantu, sklonili su zbog navale™ sa sajta, ali i dalje redovno kače... Ja koristim već... hm, godinama? Ni ne znam kako izgleda aktuelni praaavi Firefox.

Edited by Oxymoron
Link to comment

+10

Iznimno rijetko pravi probleme, a agilan je na obje platforme, x86 i x64. Ja koristim 64 onak iz vica, znam da baš i nije potreban ni bitno berićetan, ali takav nije ni Maserati.

 

Sent from my Lumija Jeftinjara

Link to comment

@ Razz: Хехе... она ће то сама да отплаћује. (Надам се.)

 

Него, имам ја 1 питање: јел' постоји данас неки браузер да ваља?!

 

  • Хром - лош перформанс. Кад нпр. у једном табу свира јутјуб видео, а у другом табу читаш вести, како кликнеш на неки линк "видео сецка". То се не догађа у другим браузерима, икад.
  • Фајерфокс - од најновије верзије 27, брља фонтове. Видети визуелни прилог.
  • Интернет Експлорер 10 - поред чињенице да је то, јел'да, Интернет Експлорер - не ради форум на њему, не могу нормално да се шаљу постови.

firefoxsmudging_fonts.png

 

Мораћу да скинем ту Оперу, а у најгорем случају, можда и Сафари...

 

Opera razbija, ali ima jako glup bag da neke non-image fajlove otvara kao images. Pa se tako desi da ode na neke sajtove i acdsee/irfanview žešće ispamuje sa prozorima u kojima je ništa. Jako jako iritantno. Osim toga, meni Opera ima najbolji look and feel, a ima i opciju koju nisam video ni u jednom drugom brauzeru, a debilno je jednostavna, a to je slajder koji pomeraš za veličinu prikaza. Samo točkić miša gore dole, umesto ctrl+numeric plus.

Link to comment

Opera mi sad super radi, cini mi se da je i flash podrska ispeglana. malo je iritantno to sto nema klasicne bookmarke nego onaj stash, ali se navikne covek i na to.

 

Bolja i od hroma i lisice, dovoljno da ih nemam na kompu.

Link to comment

Zanimljivo da mi i Nightfly brlja fontove isto kao i FF, što znači da nešto ne valja u tom endžinu™ - barem kod mene.

 

Jesi li možda zumirao ili risajzovao fontove (Ctrl+0 je reset)? Jesi li definisao svoje fontove ili se pouzdaš u njegov font replacing ako teraš to na lindži?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...