Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

nisam pitao iz dosade nego stvarno nece da mi se promeni ime nijednog fajla ni foldera...mislim nisam bas toliko glup da ne znam za rename i za te precice ali kad upisem novi naziv i udarim enter nista se ne desava...mozda sam nesto uzjebao

Link to comment

Je l' to samo iz Total Commander-a ili i inače kad menjaš naziv fajla? Explorer.exe ne možeš isključiti ni na koji način, pa ni iz msconfig-a. Neki program se verovatno zakucao.

Link to comment
Desni klik rename, shift+F6 za menjanje celog fajla sa extenzijom, Shift+ 2 puta F6 za menjanje imena bez extenzije.
Ili jos jednostavnije - F2 ili 2*F2 :)
Link to comment

god damn, ne merem apdejtovati AVG nikako.tj, on kao nesto skine i instalira ali i dalje izbacuje crveni uzvicnik kako nije apdejtovan vec 62 dana.iz dosadasnjeg iskustva rekla bih da ga neki virus gricka iznutra.ima li spasa ? edit: :lol: pu, majku mu - ima josne merem se logovati na msnError code 80048820Extended error code 80048412???

Edited by Allegra
Link to comment
god damn, ne merem apdejtovati AVG nikako.tj, on kao nesto skine i instalira ali i dalje izbacuje crveni uzvicnik kako nije apdejtovan vec 62 dana.iz dosadasnjeg iskustva rekla bih da ga neki virus gricka iznutra.ima li spasa ?
ovde si pukla skroz :lol:
edit: :lol: pu, majku mu - ima josne merem se logovati na msnError code 80048820Extended error code 80048412???
kljik!http://messenger-support.spaces.live.com/b...#33;13951.entry
Link to comment
Kako? :unsure:
Ispricavam se :)Koristim Total Commander UP, u njemu funkcionise ta fora, vidim sad da u standardnom ne radi :)F2 se moze koristiti i u Exploreru za menjanje imena.
Link to comment

Uradila sam prezentaciju u programu koji se zove Keynote i format je .key.Da li postoji program koji moze da konvertuje taj format, jer cisto sumnjam da ce sa tim formatom to bilo ko ovde moci da mi odstampa, a treba mi bas stampano.Hvala unapred.

Link to comment
Je l' to samo iz Total Commander-a ili i inače kad menjaš naziv fajla? Explorer.exe ne možeš isključiti ni na koji način, pa ni iz msconfig-a. Neki program se verovatno zakucao.
ok sve je sredjeno...instalirao sam onu staru verziju 5.5 i sad radi sve normalno...valjda je to stara verzija...a ovo za explorer ima da podivljam
Link to comment
ok sve je sredjeno...instalirao sam onu staru verziju 5.5 i sad radi sve normalno...valjda je to stara verzija...a ovo za explorer ima da podivljam
šimpre, nema razloga da se nerviraš zbog eksplorera, to je ono što ti vidiš kad pogledaš u ekran računara na kome se vrti Windows. Explorer je shell Windowsa, njegov korisnički interfejs. Bez eksplorera bi morao programe da pokrećeš kucajući komande.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...